نکاتی برای دستیابی به موفقیتی بزرگ(بخش دوم)

نکاتی برای دستیابی به موفقیتی بزرگ(بخش دوم)

نکات دستیابی به موفقیت

در ادامه مقاله قبلی درباره نکات دستیابی به موفقیت در این متن نکات دیگری بیان شده است که به صورت

زیر می باشد امیدواریم با خواندن این دو متن درباره چگونگی دستیابی به موفقیت و عمل نمودن به این روشها بتوانید در کمترین زمان به موفقیتی عظیم دست یایید.

7- زبان موفقیت را به کار ببرید

افراد موفق زبان مخصوص به خود را دارند و برای اینکه موفق شوید بایستی همانند افراد موفق صحبت کنید به طور مثال فرد موفق جمله "این وضعیت را بهتر می کنم " را می گوید اما فرد ناموفق می گوید "من امتحان می کنم تا ببینم چه می شود" .به طور کلی شما قبل از دستیابی به موفقیت باید زبان موفقیت را به کار بگیرید.

8- توصیه افرادی را که نتایج دلخواه شما را نمی گیرند نپذیرید

یک اصل مهم و ضروری , نپذیرفتن توصیه افرادی می باشد که موفقیت دلخواه شما را کسب نمی کنند. عقل سالم  می گوید که ما نمی توانیم از کسانی که هرگز کاری را انجام نداده اند در رابطه با آن کار چیزی بیاموزیم, به طور کلی از اشخاصی بایستی مشورت گرفت که از هر نظر بهترین گزینه باشند

9- هیچ بهانه ای را نپذیرید

آخرین نکته برای دستیابی به موفقیتی بزرگ و چشمگیر در زندگی و کار این است که هیچ بهانه ای را نپذیرید,عادت یک فرد معمولی این است که اجازه می دهد هر بهانه ای او را از دست یابی به اهدافش بازدارد, شما باید میان بهانه و نتیجه یکی را انتخاب کنید و باید بدانید که در آن واحد نمی توانید هر دو را داشته باشید,افراد موفق می دانند که تنها یک دلیل هم کافی است تا تبدیل به انگیزه آن ها در دست یابی به آنچه می خواهند شود تنها یک دلیل لازم است که به هزاران بهانه نه بگوییم.

 

    برچسب ها:
  • نکاتی برای دستیابی به موفقیتی بزرگ(بخش دوم)
  • دستیابی به موفقیت
  • چگونگی دستیابی به موفقیت
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com