منشور اخلاقی و اداری موسسه هما

((منشور اخلاقی  واداری ))

2200 600x849

اصول رفتاری و ارزش های اخلاقی  موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن

اصل برابري :همه  مشتریان  از دیدگاه موسسه برابرند و بايد با  همه  آنان  در  شرايط   مشابه  رفتار  يكسان  داشت  كارکنان بايد  در محدوده  وظايف شغلي  خود با آنان بدون هيچ گونه تبعيض رفتار نمايند.

اصل حاكميت قانون  در مناسبات اداري :همه امور اداری وثبتی در این موسسه مبناي قانوني  دارد  و تصميمات  و اقدامات   اداری  كارکنان   بايد  براساس  احترام  به  قوانين  و مقررات موجود اتخاذ و انجام گردد.

اصل مشتری مداري:كارکنان موسسه بايد در گفتار ، كردار و نگرشهاي خود عنوان ((مشتری ولی نعمت ماست )) را متجلي سازند . كارکنان متعهد هستند به ارزش نهادن در زمان و وقت شناسی در انجام فعالیتها و تعهدات و پاس داشتن حقوق و وقت مشتریان و ارباب رجوع ،كه در تصميم گيريها ، انجام وظايف و رفتارهاي خود منافع و ترجيحات  مشتریان را در نظر گيرند و امكان دسترسي راحت تر به خدمات موسسه را فراهم نمايند.

اصل احترام و اعتماد :كارکنان در تعاملات و رفتارهاي خود با مراجعین، همکاران و بویژه پیشکسوتان بايد با احترام، ادب ، متانت  و پایبندی به فرهنگ نقد پذیری، پاسخگویی، مسئولیت پذیری و اعتماد متقابل احترام  آنان را حفظ نمايند

اصل شفافيت :  كارکنان بايد تمامي اطلاعات مربوط به امور و فرايندهاي جاري دستگاههاي اجرايي مربوطه را به طور شفاف در چهار چوب مقررات و ضوابط در اختيار ذينفعان قرار دهند  اين اطلاعات ضمن مشخص كردن فرآيندهاي سازماني ، مبناي پاسخگويي كارمندان به مشتریان و مراجع ذيصلاح را فراهم مي آورد.

اصل پاسخگويي :كارکنان مسئوليت تصميمات و اقدامات خود را برعهده  گرفته  و در مورد آنها به مشتریان و مراجع ذيصلاحپاسخگو هستند.

اصل عدم سوء استفاده از موقعيت شغلي :كارکنان نبايد از اختيارات و جايگاه شغلي و سازماني خود در جهت منافع شخص يا گروه خاصي استفاده نمايند . اختيارات شغلي و سازماني بايد فقط براي انجام وظايف سازماني و در جهت منافع مشتریان به كار گرفته شوند.

اصل تعهد و وفاداري به سازمان :كارمندان بايد نسبت به موسسه متبوع خود و اهداف ، مأموريتها و ضوابط آن متعهد و وفادار باشند و با علاقه مندي و تمام توان از طريق انجام صحيح وظايف و مسئوليتهاي شغلي و سازماني در راستاي تحقق اهداف و ماموريتهاي  سازمان تلاش نمايند.

اصل به كار گيري مهارت و تخصص : كارکنان بايد تلاش نمايند تا  مهارت  ،  دانش  و  تخصص  مربوط  به  وظيفه شغلي  و  سازماني  خود  را فرا گرفته  و  تمام توان فني ، تخصصي و حرفه اي خويش را براي انجام بهينه فعاليتهاي شغلي  و  سازماني به كار گيرند.

 

    برچسب ها:
  • منشور اخلاقی و اداری موسسه هما
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com