اداره ثبت شرکت

اداره ثبت شرکت

اداره ثبت شرکت

اداره ثبت شرکت ها یکی از ادارات و زیرشاخه های سازمان ثبت اسناد است که برای این که امور خود را در این اداره بخواهیم انجام دهیم باید یک سری اطلاعات و شناخت ازاین اداره داشته باشیم تا در مواقع ضروری هم بتوانیم به تنهایی به امور رسیدگی کنیم و راهنما احتیاج نداشته باشیم. سازمان ثبت اسناد و املاک کشور زیر مجموعه قوه قضاییه است که این ارگان خود یکی از ارگان های اصلی کشور می باشد و هر سندی که به صورت قانونی ثبت گردد در این نهاد نیز قابل یافت می باشد.

وظیفه اداره ثبت شرکت ها

برای انجام امور مربوط به ثبت شرکت در کرج همانطور که گفته شد سازمان مرتبط با آن وجود دارد که وظیفه آن ثبت شرکت می باشد ثبت برد در کرج در سازمانی به نام اداره مالکیت صنعتی و معنوی که ثبت علامت تجاری نیز به عهده آنها می باشد. تغییرات موسسه ها و شرکت ها نیز در اداره ثبت شرکتها انجام میشود و هر فردی که در یک شرکت یا موسسه عضو می باشد می بایست این ادارات را بشناسد و با قوانین آن آشنا باشد.

آدرس اداره ثبت شرکتها

به دلیل ازدیاد مخاطبان ثبت شرکت و به دلیل کوچکی و بزرگی شهرها و دستیابی بهتر و راحت تر به این ادارت در استان های مختلف نیز شعب آن نیز وجود دارد. شما نیز با مراجعه به سایت اداره ثبت شرکتها نیز می توانید آدرس های آن را بدست آورده و به آنها مراجعه نمائید. موسسه حقوقی هما برای انجام امور مربوط به ثبت شرکتها ثبت برند در کرج ثبت علامت تجاری در کرج و.... با کارشناسان و وکلای مجرب خود در خدمت شما می باشد تا در کمترین زمان و بهترین عملکرد به نتیجه مطلوب برسید. با ما تماس بگیرید.

شماره های تماس با کارشناسان:

70 33 20 32 –026

33 48 66 88 –021

475 0 057 –0912

تلگرام مستقیم کارشناسان:

ایکون تلگرام

کانال تلگرام ثبت هما:

ایکن تلگرام

  برچسب ها:
 • اداره ثبت شرکت
 • اداره ثبت شرکتها
 • ثبت شرکتها
 • سازمان مالکیت صنعتی و معنوی
 • سازمان ثبت اسناد و املاک کشور
 • اداره ثبت شرکت ها
برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com