ثبت طرح صنعتی کرج

ثبت طرح صنعتی کرج

ثبت طرح صنعتی کرج

شاید از اولین سوالاتی که متقاضیان در امر مالکیت صنعتی از اداره مربوطه ان می پرسند این است که طرح صنعتی کرج چیست؟ طرح صنعتی برای چه موضوعاتی است؟ پاسخ به این سوالات به قدری پیچیده و زاید است که شما ترجیح می دهید دیگر به ادامه ان گوش نداده و حس خوبی پیدا نمیکنید. ثبت طرح صنعتی در سازمان مالکیت معنوی و صنعتی انجام می گیرد و ثبت برند ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع از جمله امور مربوط به این سازمان می باشند.

ثبت طرح صنعتی چیست؟

مدرک مهم برای نشان دادن یک قطعه فلزی پلاستیکی و ...که با وسایل مشابه خود فرق داشته و چیز جدیدی را به افراد ارائه دهد طرح صنعتی نامیده میشود و میتوان ان را در اداره ثبت مالکیت صنعتی ثبت نمود. در این اداره کارشناسان باید بتوانند جزئیات طرح که با طرح های دیگر متفاوت است را تشخیص بدهند. بطور کلی هر چیزی بسته بندی صنایع دستی صنعتی و... که بتواند از نظر ظاهری تغییر داده شود و یک طرح جدید را ارائه دهد را میتوان برای ثبت طرح صنعتی اقدام کرد.

مدارک ثبت طرح صنعتی

مدارک ثبت طرح صنعتی به دو دسته تقسیم میشوند:

دسته اول: مدارک شناسنامه کارت ملی ادرس محل سکونت کارگاه یا دفتر با کدپستی مالک طرح دوم همینطور عکس از شش وجه طرح جدید بالا، پایین، راست، چپ، مورب در پایین، مورب از بالا مورد نیاز می باشد. همینطور یک توصیف کلی از ظاهر طرح که می بایست با توجه به اطلاعات موجود در اداره ثبت مالکیت صنعتی نوشته شود و دسته بندی آن مشخص گردد.

کدامیک از این دو سودمند تر است ثبت برند یا ثبت طرح صنعتی؟

ثبت برند و ثبت طرح صنعتی یا ثبت طرح صنعتی کرج دو مقوله جدا ازهم هستند و قایل قیاس باهم می باشند. شباهت ها و تفائت هایی بین این دو اقدام وجود دارد و اهمیت این دو را مشخص می کند. این دو در سازمان مالکیت معنوی و صنعتی انجام میشوند با تفاوت این که اداره انها از هم متمایز است مثلا اداره ثبت علامت تجاری برای ثبت برند و مراحل ثبت علامت تجاری را انجام می دهد و طرح صنعتی در اداره ثبت طرح صنعتی در تهران پیگیری میشود. موسسه حقوقی ثبت هما برای انجام این امور در خدمت شما می باشد تا با بهترین عملکرد در کمترین زمان امور شما را انجام دهد.

شماره های تماس با کارشناسان:

70 33 20 32 –026

33 48 66 88 –021

475 0 057 –0912

تلگرام مستقیم کارشناسان:

ایکون تلگرام

کانال تلگرام ثبت هما:

ایکون تلگرام

  برچسب ها:
 • ثبت طرح صنعتی کرج
 • ثبت طرح صنعتی
 • طرح صنعتی
 • سازمان مالکیت معنوی و صنعتی
 • اداره ثبت طرح صنعتی
 • ثبت برند
 • ثبت اختراع
 • ثبت طرح صنعتی در تهران
برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com