ثبت اختراع در البرز

ثبت اختراع در البرز

ثبت اختراع در البرز

ثبت اختراع همانطور که از نام آن پیداست برای افرادبا خلاقیت و افرادی که همیشه در پی یافتن ایده و نظری جدید در رابطه با یک شی یا یک راه حل هستند می باشد. چرا که هنگامی که یک اختراع نظر اندیشه از سوی آنها ایجاد می شود افرادی هستند که از این نظرها و ایده ها سواستفاده می کنند و از آنها به نفع خود بهره میگیرند. ثبت اختراع در البرز و یا دیگر استان ها در رابطه با این موضوع فعالیت میکند و از سواستفاده افراد سودجو جلوگیری می نماید تا به خود این اجازه را ندهند که از اختراع افراد استفاده کنند.

اداره ثبت مالکیت صنعتی

ثبت اختراع در البرز یک اقدام در جهت جلوگیری از استفاده سودجویان است.اما آیا به این نکته توجه کرده اید که ثبت اختراع در کجا و چطور انجام میگیرد؟ و چگونه باعث پیشرفت اقتصادی و کار حرفه ای ما می شود؟ در بین افراد با رقبای فراوان کسی برنده می شود که در بین مخاطبان خود برترین شناخته شده باشد و موفق تر باشد. اداره ثبت مالکیت صنعتی در کرج که دارای زیرمجموعه ادارات ثبت طرح صنعتی و ثبت اختراع در کرج ی باشد برای انجام این امر در خدمت شما متقاضیان می باشد. هموار موسسات حقوقی ثبت شرکتها نیز با کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری در خدمت شما عزیزان می باشند. موسسه حقوقی ثبت هما نیز در استان البرز در کلیه زمینه ها اعم از ثبت اختراع در کرج، ثبت طرح صنعتی و.... در خدمت هموطنان خود می باشد.

ثبت اختراع در کرج، ثبت اختراع، ثبت طرح صنعتی در کرج،اداره ثبت مالکیت صنعتی،ثبت اختراع در البرز

شماره های تماس:

70 33 20 32 –026

33 48 66 88 –021

475 0 057 –0912

تلگرام مستقیم:

آیکن تلگرلم

کانال تلگرام ثبت هما:

icon telegram

 

    برچسب ها:
  • ثبت اختراع در البرز
  • ثبت اختراع در کرج
  • ثبت اختراع
  • اداره ثبت مالکیت صنعتی
  • ثبت طرح صنعتی
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com