جواز تاسیس در کرج

جواز تاسیس در کرج

جواز تاسیس در کرج

از جمله الزامات در ثبت شرکت در کرج که شرکت از نوع تولیدی باشد این است که باید جواز تاسیس در کرج را داشته باشند. شرکتهایی که فعالیت تولید، بسته بندی مونتاژ اسمبل را انجام می دهند میبایست این مجوز را دارا باشند. اداره صنعت و معدن استان البرز برای انجام این امور می باشد که برای صدور جواز تاسیس در کرج به این مرکز باید مراجعه کنیم.

 جواز تاسیس مجوزی می باشد که به اشخاص حقیقی و حقوقی داده میشود تا اجازه فعالیت تولیدی و بسته بندی را در شهرک های صنعتی و دیگر شهرک ها داشته باشند و بطور قانونی فعالیت خود را انجام دهند. دوره تمدید جواز های تاسیس بعد از یکسال از تاریخ صدور جواز می باشد. از پرکاربدترین مدارک موجود برای یک فعالیت تولیدی جواز تاسیس میباشد همینطور برای ثبت برند در کرج جواز تاسیس و یا پروانه بهره برداری نیز استفاده می گردد.

موسسه حقوقی ثبت شرکت ثبت هما همواره با کارشناسان و وکلای پایه یک دادگستری برای انجام کلیه امور مربوط به اخذ جواز تاسیس در کرج، اخذ پروانه بهره برداری در اشتهارد کرج هشتگرد نظرآباد و نیز تمامی اامور دیگر در استان البرز باصرف کمترین زمان و با نتیجه مطلوب در خدمت شما می باشد.

اخذ جواز تاسیس، اخذ جواز تاسیس در کرج، جواز تاسیس در کرج، اخذ پروانه بهره برداری، موسسه حقوقی ثبت شرکت ثبت هما

شماره های تماس با کارشناسان:

70 33 20 32 –026

33 48 66 88 –021

475 0 057 –0912

تلگرام مستقیم کارشناسان:

آیکن تلگرام

کانال تلگرام ثبت هما:

آیکون تلگرام

    برچسب ها:
  • جواز تاسیس در کرج
  • جواز تاسیس
  • اخذ جواز تاسیس
  • اخذ جواز تاسیس در کرج
  • اخذ پروانه بهره برداری
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com