موسسه ثبت شرکت ثبت برند

موسسه ثبت شرکت ثبت برند

موسسه ثبت شرکت ثبت برند

امروزه تمام افراد به دنبال داشتن وقت اضافه برای انجام امور خود می باشند و همواره حس می کنند که کمبود وقت دارند و به دنبال راهی برای جبران آن میباشند. امور اداری در ایران هم جز اموری است که با کندی پیش میرود و خیلی وقت ها برای کارهای کوچک هم می بایست زمان زیادی را صرف کرد و در انتظار بود. یکی از راه حل هایی که برای جبران این اتلاف وقت در نظر گرفته شده است موسسه ثبت شرکتها است که دغدغه های افراد متقاضی را بردوش گرفته و به دنبال امور ثبتی و اداری آنها می پردازند.

 برای آنکه به این موسسات بخواهیم مراجعه کنیم می بایست بدانیم که چه خدماتی را از این موسسات خواستار هستیم. خدمات اینم وسسات عبارت است از: ثبت شرکت، ثبت علامت تجاری، ثبت برند و دیگر خدماتی مربوط به اخذ کارت بازرگانی، اخذ گرید، اخذ جواز تاسیس و مابقی امور اداری که کاملا دقیق و در زمان مناسب به انجام می رسانند.

موسسات ثبت شرکت به چند دسته تقسیم شده است: اولین موردی که میتوا به آن اشاره کرد موسسات غیرمجازی می باشند که بدون سپردن کار به وکیل امور مربوطه را انجام می دهند و شما را بامشکل روبرو می کنند. دیگری موسسات حقوقی مجازی هستند که کاملا قانونی فعالیت می کنند و با وکلای دارای پروانه معتبر فعالیت خود را انجام می دهند. موسسه حقوقی ثبت شرکت ثبت هما با کارشناسان و وکلای مجرب خود در خدمت شما مدیران شرکت و موسسات است تا پیگیری امور ثبت شرکت و دیگر خدمات شمارا انجام دهد و شما باخیال راحت به توسعه اقتصادی و دیگر امور خود بپردازید.

ثبت شرکت، موسسه ثبت شرکت، موسسه ثبت شرکت ثبت برند، موسسه ثبت شرکت

شماره های تماس با کارشناسان:

70 33 20 32 –026

33 48 66 88 –021

475 0 057 –0912

تلگرام مستقیم کارشناسان:

آیکن تلگرام

کانال تلگرام ثبت هما:

آیکن تلگرام

    برچسب ها:
  • موسسه ثبت شرکت ثبت برند
  • موسسه ثبت شرکت
  • ثبت شرکت
  • موسسه ثبت شرکتها
  • اداره ثبت شرکتها
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com