ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در ایران

ثبت شرکت در ایران نسبت به کشور دیگر همینطور کشورهای همسایه از لحاظ حقوقی و قانون تجارت ثبت شرکت کمی متفاوت است. برای تعیین نام شرکت در اکثر کشورها به این صورت است که که محدودیتی در تعیین نام دارید و میتوانید هر نامی را برای شرکت خود انتخاب کنید ولی در ایران استفاده از بعضی اسامی ممنوع است و نمیتوان آنها را به ثبت رساند.

ثبت شرکت در ایران بصورت صورت منطقه ای، شهری، شهرستانی و یا حوزه ای صورت می پذیرد ولی در دیگر کشورها به این صورت نیست. بطور مثال ثبت شرکت در نظرآباد که زیرمجموعه استان البرز است ا ثبت شرکت در اشتهارد که در نزدیکی هم قرار دارند باهم کمی تفاوت دارند یا مثال واضح تر ثبت شرکت در تهران ک استان البرز زمانی جز زیرمجموعه شهرستان آن بود باهم شباهت و تفاوت هایی نیز دارند.

با توجه به این شرایط که در هر منطقه ای می تواند ثبت شرکت متفاوت باشد و ایران هم که گستردگی زیادی دارد میبایست برای ثبت شرکت در ایران با کارشناسان و مشاوران در موسسه ثبت شرکت استفاده کنید و تمام نیازهای خود را در رابطه با ثبت شرکت از آنها بخواهیم تا بتوانیم در زمان کمتر و بهترین راه به هدف خود برسیم.

ثبت شرکت در ایران، ثبت شرکت، ثبت شرکت درنظرآباد، ثبت شرکت در کرج، ثبت شرکت در تهران، ثبت شرکت در اشتهارد

شماره های تماس با کارشناسان:

70 33 20 32 –026

33 48 66 88 –021

475 0 057 –0912

تلگرام مستقیم کارشناسان:

آیکن تلگرام

کانال تلگرام ثبت هما:

ثبت شرکت در ایران

 

    برچسب ها:
  • ثبت شرکت در ایران
  • ثبت شرکت در کرج
  • ثبت شرکت در نظرآباد
  • ثبت شرکت در تهران
  • ثبت شرکت در اشتهارد
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com