ثبت شرکت در استان تهران

ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت در استان تهران

عموم مردم این فکر را می کنند که محل ثبت شرکت می تواند در اعتبار شرکت تاثیرگذار باشد اما این فکر کاملا اشتباه می باشد. اداره ثبت شرکتها فقط برای انجام امور ثبت شرکت است و در رابطه ا رتبه و اعتبار شرکت هیچ گونه اطلاعاتی ندارد و دخالتی نمی کند.برای آن که بخواهیم از رتبه و اعتبار یک شرکت اطلاعات بدست آوریم بهتر است از سازمان برنامه و بودجه و یا سامانه ساجات استعلام بگیریم.

مزایای ثبت شرکت در تهران

از مزایای که برای ثبت شرکت در تهران می توان به آن اشاره کرد گستردگی انتخاب نام است. بطور مثال برای تعیین نام شرکت شهرستانهای اطراف تهران و استان های دیگر میبایست زمان زیادی صرف تایید شدن نام شرکت خود کرد. ولی در صورتی که متقاضی ثبت شرکت در تهران باشیم از همان اداره اقدام می نمائیم و بهتر نتیجه میگیریم. مزیت بعدی آن موضوعات انتخابی برای ثبت شرکت است که در تهران برای اکثر موضوعات مدارک و یا مجوزهایی مورد نیاز نیست و انجام امور ثبتی راحتتر می باشد.

ثبت شرکت در کرج بهتر است یا تهران؟

با توجه به مشاوره هایی که به متقاضیان ثبت شرکت، سهامداران، سرمایه گذاران داده میشود مشخص می گردد که اکثر آنها این دغدغه را دارند که در کدام شهر ثبت شرکت انجام دهند بهتر است. با توجه به بند دوم که گفته شد ثبت شرکت در تهران یکسری مزایا دارد و اما فرق چندانی با ثبت شرکت در کرج نمی کند.

مراحل ثبت شرکت در تهران

مراحل ثبت شرکت در تهران و کرج باهم فرق چندانی ندارند. اکثر افراد از آنجایی که مراکز و ادارات ثبتی تهران خیلی شلوغ می باشد مایل به حضور در آنجا را ندارند از این رو موسسه ثبتی هما با وکیل ثبتی خود در خدمت شما عزیزان است با وکالت رسمی از جانب شما امور ثبتی شما چه در تهران و چه در کرج با هزینه به صرفه تر و دقت بیشتر انجام دهد. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با موسسه هما تماس بگیرید.

ثبت شرکت در تهران، ثبت شرکت، ثبت شرکت در کرج، اداره ثبت شرکتها، مراحل ثبت شرکت، هزینه ثبت شرکت، موسسه ثبتی

شماره های تماس با کارشناس:

70 33 20 32 –026

33 48 66 88 –021

475 0 057 –0912

تلگرام کارشناس:

Telegram Sabt 32x32

کانال تلگرام ثبت هما:

Telegram Sabt

  برچسب ها:
 • ثبت شرکت در استان تهران
 • ثبت شرکت
 • ثبت شرکت در کرج
 • اداره ثبت شرکتها
 • هزینه ثبت شرکت در تهران
 • مراحل ثبت شرکت در تهران
 • موسسه ثبتی
برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com