راهكارهاي كليدي برداشتن مانع از راه ثبت شرکت نوپا

تعریف شرکت نوپا

ثبت شرکت نوپا - مرکز تخصصی ثبت برند و شرکت در کرج - شرکت هما

شرکت نوپا به شرکت های جوان و صاحب ایده های ناب و تازه اشاره می شود. استارتاپ و شرکت دانشی بنیان همچنین از اصطلاحاتی است که برای نامیدن این شرکتها استفاده می شود. ما امروز در «مرکز ثبت شرکت هما» قصد داریم نکات مهم و کلیدی در مورد روند ثبت شرکت نوپا در ایران را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.
شما می توانید با بهره گیری از دانش و تجربه کارشناسان زبدهی موسسه ثبت شرکت هما، در ارتباط با فرآیند ثبت شرکت نوپا مشاوره دریافت کنید و با گرفتن فرصت های مناسب و حرفه ای، با خیال راحت به کسب و کار خود پرداخت کنید.

ترسیم فرآیند ثبت شرکت نوپا در ایران

ثبت شرکت در کشور ما فرآیندهای خاص خود را دارد. ثبت شرکت نوپا نیز از این قااده مستثنی نیستند. اما، ثبت شرکت نوپا به گونئی است که فرآیند دانش بنیان بودن و نوپا بودن شرکت باید اول از همه اثبات شود. به این صورت که شرکت نوپا مستند ثبت نام باید ابتدا طرح و ایده خود را به کارگروهی ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتهای دانش بنیان رییس جمهور ارسال و پس از تأیید این کارگروه میتواند سایر امور حقوق ثبت شرکت نوپا را همچون سایر شرکتها و موسسات تجاری ادامه دهند .

چرا مهم است که ساختار کسب و کار خود را به صورت عاقلانه انتخاب کنید؟

می توان سوال بالا را به گونه‌ای دیگر مطرح کرد، به عبارت دیگر چرا باید به ثبت شرکت نوپا پرداخت؟ پاسخ این است که: ساختار کسب و کار شما یکی از مهمترین تصمیماتی است که در صورت بررسی هوشمندانه آن و انتخاب مناسب‌ترین راه حل می توانید موفقیت کسب و کارتان ایجاد شده و سهولت ثبت شرکت نوپا را برای همیشه تضمین کنید. اما :

چرا  ایجاد ساختار برای استارتاپ‌ها و ثبت شرکت نوپا تا این اندازه اهمیت دارد؟

نتیجه سال‌ها تحقیق و بررسی و تحلیل مدل‌های کسب و کار در کشورهای جهان اول، این است که هرچه ساختار یک شرکت بر پایه‌ی اصول قانونی باشد، ضامن موفقیت تجاری آن شرکت خواهد بود. شاید به عنوان موسس یک شرکت نوپا، این نکته برایتان آزار دهنده باشد که ثبت شرکت نوپا شما در مجبور به پرداخت مالیات، پرداخت حق بیمه کارکنان، و سایر درگیری‌های حقوقی و مسئولیت‌های اجتماعی می‌سازد، اما نباید از این نکته غافل شوید که مثلاً همین پرداخت مالیات مسئولیت شخصی شما و پتانسیل درآمد شما را به طرز موثر و کارا، تحت تاثیر قرار خواهد داد.
به طور کلی ثبت شرکت نوپا و انتخاب یک ساختار تجاری قانونمند و دارای هدف، چارچوب کلی فعالیت های تجاری شما را تعریف می‌کند و به شما این اجازه را می‌دهد که در یک چارچوب قانونی و امن به فعالیت تجاری خود بپردازید. درک این نکته که ایجاد ساختار و چارچوب قانونی به واسطه‌ی  اخذ خدمات مرتبط با ثبت شرکت نوپا از مراکز معتبر ثبت شرکت،  چگونه بر کسب و کار شما تاثیر می‌گذارد زمانی برای شما قابل درک می‌شود که در بطن کار قرار بگیرید و از نتایج سودبخش آن احساس شادی و مسرت نمایید.
هنگام انتخاب یک ساختار تجاری برای ثبت شرکت نوپا در نظر گرفتن تعدادی از عوامل، بسیاری مهم است و باید نهایت توجه لازم را به آنها داشت. عواملی نظیر: پرداخت مالیات (و سایر درگیری‌های مالی)، مسئولیت شخصی (شخصیت شما دیگر به عنوان یک شخصیت حقوقی تلقی خواهد شد و این امر موجب سنگین‌تر شدن مسئولیت فردی‌تان می‌گردد.
اکثر افراد برای ثبت شرکت نوپا و کسب و کار دانش بنیان خود معمولاً از طریق مرسوم‌ترین ساختارهای تجاری شروع به کار می‌کنند یعنی معامله‌گر تنها و یا مشارکت با سایر شرکت‌ها و تحت هولدینگ دیگر شرکت‌ها قرار می‌گیرند. نرخ پرداخت مالیات برای ساختارهای مختلف کسب و کار، متفاوت است، به این ترتیب که:
اگر شما کسب و کار خود را به عنوان یک شرکت مستقل در قالب ثبت شرکت نوپا به راه می‌اندازید، نرخ پرداخت مالیات شما تحت تاثیر میزان درآمدی خودتان از این کسب و کار به دست می‌آورید محاسبه می‌گردد.
اگر دارای شریک تجاری هستید، میزان مالیات شما بر اساس نرخ مالیات فردی شما خواهد بود. یعنی براساس میزان سهمی که از کل درآمد شرکتتان در روزنامه رسمی و آگهی ثبت شرکت نوپا به اطلاع رسیده است.

توصیه ما این است که برای تسهیل روند ثبت شرکت نوپا، مدل اول را انتخاب نکنید. درگیر شدن با مسائل مالیاتی و تهیه یک اظهارنامه حرفه‌ای مستلزم داشتن دانش کافی در زمینه‌ی ثبت شرکت نوپا به صورت کامل مستقلانه است. در بهترین حالت می‌توانید کارهای مربوط به انجام امور حسابداری و بالاخص امور مربوط به اداره مالیات شرکت نوپای خود را برون‌سپاری کنید، و این کار را بر عهده کسانی بگذارید که دارای علم و تجربه کاری کافی در این زمینه هستند. بنابراین:

شما در زمینه ثبت شرکت نوپا می‌توانید به کارشناسان با تجربه و کارآزموده مرکز تخصصی ثبت شرکت و برند هما مراجعه کنید و از ما مشاوره دریافت نمایید.

علاوه بر موضوع پرداخت مالیات و درگیری‌های متعاقب، تهیه لیست اموال و حفاظت از دارایی‌ها نیز از دیگر چالش‌های پیش روی در مسیر ثبت شرکت نوپا است. نمی توان گفت که برون سپاری همیشه راه حل مناسب برای برون رفت از این بحران است. بهترین پیشنهادی که می‌توان برای تسهیل روند ثبت شرکت نوپا کرد این است که یک شریک تجاری امین و موفق برای خود برگزینید و یا اینکه به عنوان یک تیم در شرکت‌های هولدینگ سرمایه‌گذاری و یا شتابدهنده‌ها مشغول به فعالیت شوند. البته اگر چه در این راه کار به فرآیند ثبت شرکت نوپا نیازی نخواهید داشت اما مسیر رشد کسب و کار شما به هر حال به مخاطره خواهد افتاد. از اینرو بهره گیری از کارشناسان خبره و باتجربه در زمینه ثبت شرکت نوپا در مراکز معتبر ثبت شرکت و برند از جمله مرکز تخصصی ثبت شرکت هما  به شدت توصیه می‌شود.

زیرا، همکاری با شرکای موفق و غول‌های تجارت و سرمایه‌گذاری این فرصت را در اختیار شرکت‌های نوپا و دانش بنیان قرار می‌دهد تا با استفاده از فرصت ثبت شرکت نوپا، در فضای امن کاری و با محافظت از حقوق کسب و کار و برندشان با اطمینان خاطر بیشتر رشد کنند و و با برندهای بزرگ و معتبر وارد فضای کارآفرینی و مذاکره شوند. 

    برچسب ها:
  • ثبت شرکت نوپا
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com