استعلام رتبه شرکت

استعلام رتبه شرکتبرای استعلام رتبه‌ی شرکت نخست باید بدانید که رتبه بندی برای شرکت‌ها به چه معناست؟

شرکت‌های پیمانکاری،مشاور و فعال در زمینه‌ی زیربناهای کشوری جهت دارا بودن تفاوت و داشتن وجهه‌ی مناسب در بازار کسب و کار نیازمند داشتن رتبه‌ یا همان گرید هستند، با یک مثال بهتر متوجه خواهید شد.همانگونه که می‌دانید  دارا بودن ستاره برای یک هتل یا رستوران نشان‌دهنده‌ی حرفه‌ای بودن و شاخص بودن آن رستوران یا هتل است. گرید هم دقیقا همین عملکرد را برای یک شرکت دارد.

نحوه‌ی استعلام رتبه‌ی شرکت

شما برای استعلام رتبه‌ی شرکت می‌توانید از طریق شرکت حقوقی ثبت هما اقدام کنید. مشاوران و کارشناسان حاذق شرکت ثبت هما در هر مرحله می‌توانند با راهنمایی کامل شما در این زمینه در انجام این مهم به شما یاری رسانند.

در هنگام استعلام رتبه‌ی شرکت شما می‌توانید از دیگر خدمات شرکت ثبت هما بهره‌مند شوید و برای اخذ گرید یا رتبه در تمام زمینه‌های مختلف و حوزه‌های صنعتی اقدام نمایید.

فواید استعلام رتبه شرکت

شما با استعلام رتبه‌ی یک شرکت به نهادها و بنیادهای فعال در زمینه‌ی کاری خود می‌توانید قدم‌های مثبت و محکمی در زمینه‌ی رشد و پیشرفت کسب و کار خود بردارید.

حوزه‌های رتبه بندی شرکت‌ها

شرکت‌ها بسته به حوزه‌ی کاری خود دارای رتبه‌های متفاوت هستند. به عنوان مثال برای شرکت های مشاور رتبه های 1و2 و3 تعریف شده است که بالاترین رتبه ،رتبه ی 1 و پایین ترین رتبه ، رتبه ی 3 است.اما  برای شرکت های فعال در حوزه‌ی پیمانکاری ،رتبه بندی شرکتها در 11 رشته معرفی شده است و در پایه های 1و2و3و4و5 تعریف می شود که بالاترین رتبه ، رتبه ی 1و پایین ترین رتبه ، رتبه ی 5 است.

اخذ رتبه برای شرکت

اخذ رتبه برای شرکت‌ها اولین قدم مهم برای رشد و فعالیت آنها می‌باشند. این مورد بخصوص در زمینه‌ی شرکت‌های پیمانکاری بسیار حائز اهمیت است. برای مثال جهت اخذ رتبه برای  یک شرکت پیمانکاری می بایست از یک مهندس با 7 سال سابقه بیمه در زمینه کاری مرتبط و یا دو نفر مهندسی که حداقل 3 سال سابقه بیمه مرتبط را دارا هستند، استفاده کنید. سابقه بیمه برای مهندسین آن شرکت هم در صورتی قابل قبول است که مهندس مربوط در شرکتی که دارای رتبه بوده است مشغول به کار باشد. همچنین لازم است که از مدت زمان فعالیت شرکت شما  6 ماه گذشته باشد و مدرک تحصیلی حداقل نیمی از اعضا هیئت مدیره مدرک کارشناسی باشد. در واقع اخذ رتبه برای شرکت در واقع یک معیار مقیاس گذاری برای تضمین کیفیت و کمیت پیمانکاران در ارائه خدمات و دفاع از حقوق بهره‌ وران است.

 

 

 

 

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com