اخذ گرید در یزد

اخذ گرید در یزدشرکت‌های بسیاری در زمینه‌ی پیمانکاری و مشاوره در استان یزد فعالیت دارند که اخذ گرید برای آنها اهمیت ویژه ای دارد. استان یزد در مرکز ایران در قلمرو سلسله جبال مرکزی ایران قرار دارد .

گسترش شرکت‌های پیمانکاری و مشاوره سبب تقاضای زیاد برای اخذ گرید در یزد  شده است . به‌همین علت توضیحاتی در خصوص مراحل و شرایط صدور رتبه ( گرید ) در یزد را بدین ترتیب برای شما ذکر می کنیم.

شرکت ثبت هما در زمینه‌ی اخذ گرید در یزد همانند دیگر استان‌های کشور فعالیت بسیار خوبی دارد و می‌تواند با مشاوره و همچنین انجام  کلیه‌ی امور مربوط به اخذ گرید برای  سریع‌تر رسیدن شما و حصول نتیجه در کنار شما باشد.

بیشترین عنوان‌ شرکت‌هایی که برای اخذ گرید اقدام می‌کنند شرکت‌های پیمانکاری هستند. این شرکت‌ها در زمینه‌های متعدد پیمانکاری فعالیت دارند از آن جمله می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد.

رشته های متعدد شرکت های پیمانکاری برای اخذ گرید در یزد:

نیرو: شرکت‌های پیمانکاری که با وزارت نیرو کار می‌کنند و در زمینه‌ی به کارگیری تجهیزات با این وزارتخانه فعالیت دارند

ساختمان‌سازی و مرمت: شرکت‌هایی که در زمینه‌ی ساخت و ساز و مرمت ابنیه فعالیت دارند

راه و ترابری: شرکت‌های فعال در زمینه‌ی جاده‌سازی و تعمیر و مرمت راه‌های و خیابان‌ها

 حمل و نقل: در این زمینه‌ می‌توان شرکت‌های حمل و نقل سنگین را نام برد.

 تاسیسات و تجهیزات: شرکت‌های ارائه دهنده تجهیزات سبک و سنگین

کشاورزی:  شرکت‌های مشاور، پیمانکار و ...در زمینه‌ی بهبود فعالیت‌های کشاورزی

 آب: شرکت‌هایی که در زمینه‌ی بهره وری منابع آبی فعال هستند

 مرمت آثار باستانی:به دلیل آثار باستانی و تاریخی زیاد در این استان و جاذبه‌های گردشگری در این مورد اهمیت ویژه‌ای به این زمینه داده می‌شود.

 کاوش های زمینی

 ارتباطات

 نفت و گاز

مراحل و شرایط صدور رتبه ( گرید ) پیمانکاری در یزد 

سازمان مدیریت و برنامه ریزی سابق یا معاونت فنی و عمران استانداری فعلی کلیه‌ی شرکت ها را به دو گروه مشاور و پیمانکار تقسیم بندی کرده است و رتبه ۵و ۴و ۳و ۲و ۱را برای شرکت های پیمانکاری تعریف کرده است. که ۵پائین ترین و ۱بالاترین رتبه است. برای شرکت های مشاور رتبه ۳و ۲و ۱تعریف شده است  که ۳پائین ترین و ۱بالاتربن گرید(رتبه) است.

نکات مهم برای اخذ گرید شرکت‌های پیمانکاری در یزد:

*برای اخذگرید(رتبه) شرکت‌های پیمانکار اصلی‌ترین ملاک تعداد نیروی فنی و مهندسی حاضر در هیئت مدیره یک شرکت (بسته به لیسانس و فوق لیسانس و دکترا ولی با توجه به سابقه کار )است ولی برای رتبه بندی شرکت های مشاور  مشخصا علاوه بر نیروی فنی و مهندسی، امکانات فنی و نرم افزاری شرکت‌های مزبود نیز مورد ارزیابی  دقیق قرار می گیرد.

*برای ارتقای گرید ( رتبه) یک شرکت از رتبه‌ی  ۵به۱در شرکت های پیمانکاری، مبلغ ریالی پروژه های انجام شده در ۱۵سال اخیر توسط شرکت و نیروی فنی و مهندسی شرکت مورد ارزیابی معاونت فنی و عمران استانداری قرار می‌گیرد؛ در صورتی که شرکت امتیاز مورد نظر را کسب کند و اظهارنامه مالیاتی واجد شرایط را داشته باشد در آن صورت می تواند رتبه‌ی خود را از ۵به رتبه های بالاتر ارتقاء دهد .

*برای شرکت‌های مشاور در مورد ارتقای رتبه از ۳به رتبه ۱مبلغ ریالی پروژه های انجام شده در ۱۵سال اخیر، نیروی فنی و مهندسی، اظهارنامه مالیاتی، امکانات فنی و نرم افزاری ملاک اصلی تشخیص است.

مدارک لازم جهت اخذ رتبه ( گرید ) پیمانکاری در یزد

 • آخرین اساسنامه ثبت شرکت
 • آخرین اظهارنامه ثبتی شرکت که باید در 2 برگ تنظیم شده باشد
 • آخرین اظهارنامه مالیاتی مورد تایید وزارت دارایی
 •  کپی سند مالکیت یا اجاره نامه مربوط به دفتر شرکت به صورت رسمی که باید  به همراه کد رهگیری باشد
 •  آخرین صورت‌جلسه تغییرات شرکت مجمع عمومی که بیانگر 100% صاحبان سهام و میزان سهام هر یک از سهامداران است
 •  تصاویر تمام آگهی‌های روزنامه رسمی شامل آگهی تاسیس، آگهی‌های تغییرات شرکت طی 15 سال گذشته و شماره به همراه تاریخ روزنامه در بالای صفحه مشخص باشد(این مدارک باید کامل باشد تا اقدامات مورد نظر صورت پذیرد)

نکته‌ مهم: در نظر داشته باشید که مهلت حضور افراد هیات مدیره در آخرین روزنامه رسمی نباید منقضی شده باشد.

شرکت ثبت هما جهت اخذ گرید یا رتبه در یزد تمام مراحل می‌تواند به شما مشاوره‌و خدمات بسیار ارزنده‌ای ارائه دهد. درصورت هرگونه سوال یا نکته‌ی مبهم با کارشناسان این شرکت تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

  برچسب ها:
 • اخذ گرید در یزد
 • اخذ رتبه در یزد
 • رتبه بندی شرکتها در یزد
برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com