رتبه بندی (گرید) پیمانکاران در سراسر ایران

Gradeتمامی شرکتها فارغ از نوع آنان چه سهامی خاص باشند و چه با مسئولیت محدود برای شرکت در مناقصات وانجام امور پیمانکاری نیازمند گواهینامه تشخیص صلاحیت یا همان رتبه هستند.

با راه اندازی سامانه هوشمند ساجات ،یکپارچگی  برای بررسی  صلاحیتها بوجود آمد که این یکپارچگی باعث گردید  سودجویان نتوانند با جعل گواهینامه  های تشخیص صلاحیت حق پیمانکارانی که واقعا دارای صلاحیت هستند را ضایع کنند. صاحبان شرکتها  بعد ار تاسیس شرکت خود میبایستی بمنظور شناسائی مالیاتی نسبت به تشکیل پرونده مالیاتی و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایند.  شرکتهای پیمانکاری بنا به موضوع فعالیتشان می توانند حداکثر در  2 رشته از11 رشته پیمانکاری  تقاضای صلاحیت نمایند. برای این امر می بایستی در سامانه ساجات ثبت نام نموده و گذر واژه های ساجات را اخذ نمایند. برای احراز هر رشته معرفی یک شخص امتیاز اور که دارای شرایط مندرج در ایین نامه تشخیص صلاحیت می باشد . الزامیست( برای آگاهی از شرایط اشخاص امتیاز اوار می توانید از مشاوران ثبت هما استفاده نمایید)صلاحیت پیمانکاران در 5 پایه بررسی و طبقه بندی می شود که پایه 5 بعنوان اولین پایه برای تشخیص صلاحیت مد نظر گرفته شده که با اجرای پروژه ها و توان مالی  شرکت  بررسی پایه های بالاتر میسر می گردد. رسیدگی برای پایه های 5 و 4 و3 با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان محل ثبت شرکت می باشد که نهایتا برای تایید نهایی به سازمان مدیریت کل ارسال می گردد. اما برای رسیدگی پایه های 2 و 1 مستقیما بدون دخالت سازمان مدیریت استانها  سازمان مدیریت کل مرجع رسیدگی  می باشد. اطلاع از شرایط هر پایه و رشته مورد تقاضا و درج صحیح مدارک درسامانه و همچنین بارگذاری مدارک مورد نظر در سامانه اهمیت زیادی در سرعت رسیدگی کارشناسان  دارد. لذا  ثبت  هما  با دارابودن کارنامه ای موفق در زمینه اخذ گرید آمادگی خودرا جهت مشاوره واخذ رتبه پیمانکاران را در کمترین زمان ممکن اعلام می دارد.  اخذ گرید ( رتبه ) در اهواز ،اخذ گرید ( رتبه ) درقزوین ،اخذ گرید ( رتبه ) در بندر عباس ،اخذ گرید ( رتبه ) در اصفهان ، اخذ گرید ( رتبه ) در ساری ، اخذ گرید (رتبه) در کرمانشاه و اخذ گرید در دیگر مراکز استان ها  در راستای اهداف موسسه حقوقی هما می باشد. با توجه به سامانه ای بودن  ثبت اطلاعات و درخواست گرید  مشاوران هما  توانایی انجام  تقاضاهای شما عزیزان را در زمینه اخذ گرید را دارند. شما می توانید با  شماره تلفن 02632203370  تماس حاصل فرمایید و بصورت تلفنی مراحل  روند ثبت در سامانه و نهایتا اخذ گرید خودتان را پیگیری نمائید. توصیه می شود قبل از انجام  هر گونه اقدامی بمنظور اخذ گرید شرکت خود حتما با مشاوران ثبت هما تماس حاصل فرمایید. مشاوره تخصصی  در ثبت هما بصورت کاملا رایگان می باشد

مدارک لازم جهت  اخذ گرید پیمانکاری در پایه 5

1-     شرکت ثبت شده  که دارای کد اقتصادی می باشد

2-      دارا بودن گذر واژه از ساجات

3-       کپی برابر اصل مدارک شرکت

4-     کپی برابراصل مدارک شناسائی مدیران و سهامداران شرکت

5-      مدارک شناسائی و سوابق بیمه ای شخص یا اشخاص امتیاز اور

 

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com