ثبت برند در قزوین

Sabt Dar Ghazvinموسسه همای راستین میهن یکی از موسسات معتبری می باشد که در زمینه ثبت شرکت در قزوین ,ثبت برند در قزوین و .... فعالیت های موثری انجام می دهد

بسیاری از شهروندان قزوینی که متقاضی ثبت شرکت یا برند می باشند می توانند به موسسه هما مراجعه نمایند و از طریق همین سایت با موسسه هما ارتباط برقرار نمایند و به متخصصان موسسه هما ثبت برند خویش را واگذار نمایند .

جهت ثبت برند در قزوین اولین گام برای جهانی شدن در حرفه خود طراحی یک لوگو و طرح جهت شناساندن حرفه خود در ایران و سایر کشورها می باشد, پس از بررسی و آماده شدن طرح باید آن را به ثبت برسانیم . ثبت لوگو می تواند یا به صورت حقوقی ( شرکت ) و یا به صورت حقیقی ( شخص ) ثبت گردد. مدت زمان ثبت برند حدود 4 ماه می باشد و هم چنین مدارک جهت ثبت برای برند حقیقی و حقوقی متفاوت است که در پایان پس از ثبت برند یک سند 10 ساله ارائه می گردد که در سال 10 باید نسبت به تمدید آن اقدام نمود . موسسه حقوقی هما آماده ارائه کلیه خدمات مربوط به ثبت برند , ، ثبت لوگو ، ثبت علامت تجاری ، ثبت طرح صنعتی ، در قزوین و کلیه شهرهای ایران می باشد

استان قزوین یکی از استانهای نزدیک به تهران می باشد و در شمال غربی کشور قرار دارد قزوین یکی از همسایه های استان البرز می باشد و مساحتی در حدود ۱۵٬۸۲۰ کیلومتر مربع دارد . این استان از استان‌های لرزه‌خیز ایران است.

شهر قزوین یکی از شهرهای تاریخی ایران می باشد از همین رو آثار باستانی زیادی دارد و برخی  از جاذبه های تاریخی ایران در این شهر قرار دارد به طوری که ۱۱ درصد از آثار تاریخی ملی ثبت شده کشور در استان قزوین قرار دارد و از این نظر رتبه نخست را در ایران دارد, یکی از مناطق معروف شهر قزوین که می توان گفت اکثر ایرانیان به آنجا رفته اند منطقه زیبا و خوش آب و هوای الموت می باشد.

استان قزوین یکی از مناطق عمده تولید فندق، پسته، زغال‌اخته (درخت)، انگور و کشمش در ایران است, مورخان و باستان شناسان عصر حاضر قزوین را عربی شده «کاسپین» می‌دانند و بر این باورند که قوم کاسپی‌ها که در سواحل دریای خزر می‌زیستند به مرور کوچ کردند و شهر قزوین را بنا نهادند.

در حال حاضرشهر قزوین به دلیل پیشرفتی که داشته است می توان گفت از نظر صنعت و تجارت یکی از فعالان اقتصادی می باشد از همین رو شرکتهای بسیاری در این شهر فعالیت می کنند اما ناگفته نماند که این شرکتها یا کارخانجاتبا برندی که دارند معروف شده اند به طور مثال کارخانجات بسیاری در قزوین یا حاشیه این شهر قرار دارد و هر کدام از این کارخانه ها برندی شناخته شده دارند ,از همین رو ثبت برند در این شهر یکی از مواردی است که موسسات حقوقی به انجام آن می پردازند.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com