ثبت برند در قم

Sabte Ghomثبت برند در قم با توجه به شرایط و ویژگی های   این استان در زمینه های تجاری و اقتصاد دارای اهمیت ویژه ای می باشد.

ی این شهر نسبت به شهر مشهد وسعت کمتری دارد اما تقریبا به همان میزان زائر و مسافر دارد به طوری که دوستداران حضرت معصومه (س) برای زیارت از حرم و همچنین زیارت از مسجد مقدس جمکران به این شهر سفر می کنند قطعا این سیل مسافر باعث رونق صنعت گردشگری در این شهر می باشد به طوری که از کشورهای همسایه نیز برای زیارت به قم سفر می کنند و در بازار قم یا حرم مطهر انواع افراد با گویش های گوناگون همچون عربی و ... را می توانید مشاهده نمایید .

از همین رو برای شناخته شدن در بازارو کسب وکار خویش در شهر قم بایستی دارای برندی مشخص باشید در حال حاضر و در گوشه کنار جهان انواع محصولات با برندی مشهور به بازارهای تجاری توزیع می شوند البته برند مختص کالا و محصولات نمی باشد و در برخی موارد نوعی خدمات با برند خود به متقاضیان ارائه می شود.

مراحل ثبت برند در قم

برای ثبت برند در قم یا سایر شهرها باید اولین قدم  را در طراحی لوگو و نشانه بردارید زیرا زمانی که شما لوگو یا طرحی مشخص داشته باشید می توانید به ثبت برسانید و بر روی محصولات خود درج نمایید .موسسه حقوقی همای راستین میهن موسسه ای معتبر می باشد که در زمینه ثبت برند دارای یدی طولانی است و همواره بهترین و معروفترین برندها در کشور توسط کارشناسان خبره این موسسه به ثبت رسیده است لذا شهروندان و ساکنین شهر قم می توانند برای ثبت برند در قم به این موسسه مراجعه نمایند یا از طریق سایت موسسه هما با کارشناسان ارتباط برقرار کنند و فرایند ثبت برند را به این موسسه واگذار کنند.

نکته ای که شما باید در نظر داشته باشید این است که پیش از ثبت برند خود شما باید اقدام به ثبت شرکت نمایید . و پس از آن مراحل ثبت برند را پیش بگیرید .

ثبت برند درقم به دو صورت حقیقی و حقوقی به ثبت میرسند که در صورت حقیقی بودن انها مدارک شناسایی صاحب برند به همراه مجوز مورد نیاز است و در صورت حقوقی بودن آنها شناسنامه و کارت ملی مدیرعامل به همراه مدارک شرکت مورد نیاز می باشد.

توجه داشته باشد که اگر اسم تجاری یا برند شما لاتین باشد موظف به دریافت کارت بازرگانی می باشید.

 

درباره شهر قم

استان‌ قم‌ با وسعتی‌ معادل‌ 631/14 کیلومتر مربع‌ در جنوب‌ پایتخت‌ واقع‌ شده‌ است‌. این‌ استان‌ از شمال‌ به‌ جلگه‌ ورامین‌ و شهرری‌ از استان‌ تهران‌ و ساوه‌ از استان‌ مرکزی‌، از جنوب‌ به‌شهرستان‌های‌ محلات‌ و دلیجان‌ از استان‌ مرکزی‌ و کاشان‌ از استان‌ اصفهان‌ و کویرنمک‌، از غرب‌ به‌ شهرستان‌های ‌آشتیان‌ و تفرش‌ از استان‌ مرکزی‌ محدود است‌.

استان‌ قم‌ در قلمرو کویر مرکزی‌ ایران‌ واقع‌ شده‌ است‌. ناهمواری‌های‌ استان‌ قم‌ مشتمل‌ بر نواحی‌ کوهستانی‌،پایکوهی‌ و دشتی‌ است‌. شهر قم‌ به‌ علّت‌ مجاورت‌ با بیابان‌ و دوری‌ از دریا، اقلیمی‌ خشک‌ و کم‌ رطوبت‌ وبارشی‌ اندک‌ و نامناسب‌ دارد. بیشتر زمین‌های‌ این‌ استان‌ قابلیت‌ کشاورزی‌ ندارند و به‌ حاشیه‌ دریاچه‌ نمک‌ یامسیله‌ معروف‌اند.

در سال ۱۳۴۲ خورشیدی با شروع حرکت انقلابی روح‌الله خمینی از این شهر، قم به مرکزی فعال برای انقلاب مردم ایران تبدیل شد که در نهایت در سال ۱۳۵۷ خورشیدی این حرکت توانست به براندازی نظام سلطنتی در ایران منجر شود. به دلیل نقش و اهمیت مذهبی قم، اهمیت آن در عرصهٔ سیاسی و اجتماعی افزایش یافت شهرستان قم در سال ۱۳۷۵ خورشیدی براساس مصوبه مجلس ایران به استان مستقل تبدیل شد.

مهم‌ترین عامل مؤثر بر وضع اقتصادی استان قم ، صنعت گردشگری و به ویژه توریسم مذهبی است و دلیل آن وجود حرم فاطمه معصومه (س) و مسجد جمکران و تعداد زیادی از مزارهای امام‌زاده‌ها و علویان در استان است که در تمام فصول سال، پذیرای زائران بسیاری از نقاط مختلف ایران و سایر کشورها است که این امر موجب رونق بازار کار و خدمات در این شهر شده است.

 

    برچسب ها:
  • ثبت برند در قم
  • ثبت علامت تجاری در قم
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com