ثبت برند در تبریز

ثبت شرکت در تبریزیکی از خدمات موسسه حقوقی همای راستین میهن ثبت برند می باشد این موسسه در زمینه خدمات اداری ثبتی ,حقوقی و مالی دارای تخصص و تجربه است و متقاضیان ثبت برند یا سایر امور اداری ثبتی می توانند

با اطمینان خاطر به موسسه هما مراجعه کنند از همین رو نه تنها شهروندان تهرانی و کرجی بلکه سایر شهرها نیز می توانند برای ثبت برند به موسسه هما رجوع کنند,ثبت برند در تبریز نیز یکی از مواردی است که این موسسه انجام داده است به طور دقیق می توان بیان نمود که در موسسه هما بیشترین برندهای معتبر در تبریز و سایر شهرهای کشور انجام شده است.

برای ثبت برند در تبریز یا هر شهر دیگری نیز باید بر طبق قوانین عمل نمود و قوانین اداره مالکیت صنعتی برای تمام شهرها یکسان است و بر طبق همین قوانین بایستی اقدام به ثبت برند نمایید در این متن درباره ثبت برند در تبریز و چگونگی ثبت توضیحاتی ارائه شده است تا با این مقوله بیشتر آشنا شوید.

چگونگی ثبت برند در تبریز

برند نشانه ای می باشد  که یک شرکت برای معرفی محصولات خود بر روی محصولات درج می کند به عبارت دیگر یک برند منحصرا برای یک شرکت استفاده می شود و انحصاری می باشد و شرکت دیگری نمی تواند از آن برند استفاده کند.برند یا علامت تجاری برای معرفی محصولات و خدمات در بازار کسب و کار به کار برده می شود و شرکتی که دارای برند باشد در میان مصرف کنندگان با استفاده از برند شناخته می شود .

قبل از اقدام به ثبت برند بایستی یک برند مناسب که نشانه هویت شرکت باشد را انتخاب نمایید, طراحی برند بسیار مهم می باشد زیرا برند در بردارنده هویت یک شرکت می باشد.ثبت برند در اکثر رشته ها و  مشاغل مختلف در زمینه های بازرگانی، تولیدی، فروشگاهی و خدمات انجام می شود. شرکتی که بر روی محصولات خود برند داشته باشد توسط همین برند در بازار تجاری شاخته می شود و در فروش محصولات تاثیربسزایی  دارد.

اهمیت ثبت برند

در ثبت برند انتخاب نام برند و لوگو برند بسیار مهم است,به طوری که قبل از ثبت برند باید نام مناسب انتخاب شود.چند نکته مهم در انتخاب نام برند به صورت زیر بیان می شود:

از اسامی مشهور و معروف در انتخاب نام برند نبایستی استفاده شود.

در طبقات پر مصرف و خاص مانند: مواد غذایی و آرایشی بهداشتی یا لوازم خانگی انتخاب نام برند بسیار مشکل می باشد.

در انتخاب نام برند و لوگو بایستی از طرح های ساده و قابل فهم استفاده شود و غیره

ثبت برند به مدت ده سال دارای اعتبار باشد و برای تمدید اعتبار برند بایستی یک سال قبل از انقضا اقدام به تمدید ثبت برند نمایید.

 

    برچسب ها:
  • ثبت برند در تبریز
  • تبریز
  • امور ثبتی در تبریز
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com