ثبت شرکت در بندرعباس

ثبت شرکت در بندر عباسیکی از شهرهایی که در جنوب کشور قرار دارد شهر بندر عباس می باشد بندرعباس مرکز استان هرمزگان می باشد،

شهر بندرعباس در بخش مرکزی شهرستان بندرعباس قرار دارد به عبارتی دیگر بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و در گذشته نام آن بندر گمبرون بوده است و در حال حاضر بزرگترین بندر ایران می باشد.این بندر از نظر تجاری و اقتصادی نیز بزرگترین بندر ایران می باشد و وجهه اقتصادی - تجاری دارد از همین رو شرکتهای تجاری بسیاری در این شهر قرار دارند و به واردات و صادرات یا سایر کارهای تجاری می پردازند به همین دلیل ثبت شرکت در بندرعباس عمده فعالیت اداره ثبت شرکتهای بندرعباس می باشد .

موسسات بسیاری در زمینه ثبت شرکت در اکثر شهرهای ایران فعالیت می کنند موسسه همای راستین میهن یکی از این موسسات می باشد که به طور یقین یکی از بهترین موسسات است و در زمینه ثبت شرکت در بندرعباس و دیگر شهرها دارای تخصص و تجربه است از همین رو شهروندان بندر عباسی می توانند از طریق همین سایت با موسسه هما ارتباط برقرار نمایند و فرایند ثبت شرکت خویش را به موسسه هما واگذار نمایند

مراحل ثبت شرکت در بندر عباس

ثبت شرکت در بندرعباس نیز همانند ثبت شرکت در سایر شهرهای ایران برطبق قوانین می باشد و بایستی اصول و قوانین اداره ثبت شرکتها رعایت شود تا بتوان شرکت سهامی خاص یا شرکت با مسئولیت محدود یا ... ثبت نمایید.در ابتدا شما باید نوع فعالیت خود را مشخص نمایید تا بتوانید شرکت خود را در زمینه ای کاری مشخص شده ثبت نمایید .و همچنین شما باید برای شرکت خود نام انتخاب نمایید که انتخاب نام دارای قوانین و مقرارت مشخصی می باشد که می توانید با استعلام نام از شرکت های ثبتی در انتخاب نام خود از تجربه کارشناسان استفاده نمایید . در صورت تمایل می توانید برای انتخاب نام شرکت با کارشناسان موسسه هما تماس بگیرید تا شمارا یاری نمایند. در واقع شما باید 5 نام را بر اساس اولویت انتخاب نمایید .ثبت شرکت در بندر عباس نیز از طریق سایت اداره ثبت شرکتها صورت می گیرد.

درباره بندرعباس

اگر خواهان ثبت شرکت در بندر عباس هستید شاید خالی از لطف نباشد که در باره این شهر و تجارت های آن اطلاعات کاملی را کسب نمایید تا بتوانید در این شهر به در ستی و با خیالی آسوده سرمایه گذاری نموده و کسب و کار خود را راه اندازی نمایید .

در تقسیم‌ بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد

شهر بندرعباس که در جنوب استان هرمزگان واقع شده است از شمال به ارتفاعات و کوه‌ها و از جنوب به دریا منتهی می‌شود؛ بنابراین شیب عمومی شهر در راستای شمال به جنوب می‌باشد. بخش وسیع و قابل توجهی از شهر از جمله محله سورو در جنوب غربی شهر و جنوب خیابان امام خمینی حد فاصل خور شیلات و خورگورسوزان و جنوب محله نخل ناخدا دارای سطحی هموار بوده و از ارتفاعی بین ۰٫۶ متر تا حداکثر ۵ از سطح دریا برخوردار می‌باشد. همچنین نزدیک‌ترین شهر به بندرعباس شهر قشم (مرکز جزیره قشم) با حدود ۲۸ کیلومتر می‌باشد. جزیره قشم نیز به عنوان یکی از مناطقی که بسیاری از مسافران به آنجا سفر می کنند برای گردش و تفریح و مراکز تجاری بسیاری در این جزیره قرار دارد و می توان گفت بعد از جزیره کیش,جزیره قشم بهترین مقصد برای خرید می باشد.

جمعیت این شهر طبق امار سال 1385برابر 462692 نفر مردم این شهرستان اکثریت مسلمان و پیرو مذهب شیعه و سنی می باشند. همچنین اهالی این شهرستان مخلوطی از ایرانی، بلوچی، عرب، و افرادی از اولاد سیاهپوستان هستند که به نام عباسی نامیده می شوند.

بنادر تجاری بندرعباس

بندر شهید رجایی و بندر شهید باهنر به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی، به عنوان نقطه اتکای بندرعباس در جهت جابه‌جایی کالا و سرمایه در اشکال مختلف، نتایج اقتصادی به سزایی برای استان هرمزگان به همراه داشته و بندرعباس را به منطقه ویژه اقتصادی معادن، فلزات، کشتی‌سازی و صادرات و واردات کالا تبدیل کرده‌است.

 

    برچسب ها:
  • ثبت شرکت در بندر عباس
  • امور ثبتی در بندر عباس
  • استعلام نام در بندر عباس
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com