ثبت شرکت در غرب تهران

ثبت انثبت شرکت در غرب تهرانواع شرکت تجاری وموسسات غیر تجاری درتهران بزرگ  از اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران واقع در تقاطع خیابان میرداماد اتوبان مدرس پلاک 275 کد پستی 1918913336 آغاز می گردد.

این ممعمولا متقاضیان ثبت شرکت در تهران به واسطه بعد مسافت و مشغله زیاد کاری برای مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکتها با مشکل روبرو هستند .از طرفی درج اطلاعات درسامانه مربوط به اداره ثبت شرکتها و چند مرحله ای شدن ثبت شرکت ، موسسه حقوقی هما را برآن داشت که آمادگی خود را برای ساکنین غرب تهران اعلام نماید.

وسسه با کارشناسان مجرب در دپارتمان مستقل ثبتی و با تجربه ای ثبت بیش از 1000 شرکت تجاری با موضاعات مختلف با اعزام کارشناس در محل کار شما قصد دارد ثبت شرکت را برای شما عزیزان براحتی  به انجام برساند. شما فقط کافیست با شماره تلفن02188664833 تماس حاصل فرمائید. مشاوران ثبت هما در کمترین زمان ممکن در محلمورد نظر شما حاضر میگردند.ارائه مشاوره صحیح بنا به موضع فعالیت شما عزیزان اولین مرحله اقدام برای ثبت شرکت است که توسط کارشناسان هما صورت خواهد پذیرفت. درج صحیح اطلاعات در سامانه و  پست مدارک ونهایتا اخذ اوراق شرکت که توسط وکلای دارای پروانه این موسسه صورت خواهد پذیرفت از دیگر وظایف ثبت شرکت هما می باشد شما فقط بایستی تماس حاصل فرمائید و اوراق شرکت را امضاء نمائید تمامی مراحل ثبت شرکت با سریعترین زمان ممکن و با دقت کافی را از ثبت شرکت هما بخواهید. ساکنین غرب تهران بزرگ دیگر نگران  پیگیری و اقدامات لازمه  برای ثبت شرکت خود نباشید. ثبت شرکت برای شما عزیزان بصورتی آسان  انجام خواهد گرفت که گویا اداره ثبت شرکتها در غرب تهران واقع گردیده است. شما عزیزان پس از ثبت شرکت یقینا  امورات ثبتی  واداری دیگری نیز خواهید داشت مانند ثبت انواع تغییرات و تشکیل پرونده مالیاتی و........

 کارشناسان و مشاوران ثبت هما  قصد دارند بعنوان بهترین مشاور ثبتی واداری شما بزرگواران ساکن غرب تهران قراربگیرند و برای این مهم از هیچ تلاشی دریغ نمی نمایند. اگر آدرس دفتر مرکزی که برای شرکت خود در نظر گرفته اید در شهر تهران باشد  مرجع رسیدگی  به تقاضای شما اداره ثبت شرکتهای تهران واقع در میرداماد می باشد ودر غیر اینصورت بنا به آدرس  اعلامی حوزه ثبتی تان نیز مشخص می گردد. ضمننا اعلام ادرس دفتر مرکزی از اهمیت فراوانی برخوردار است زیرا پس از ثبت برای تشکیل پرونده مالیاتی می بایست اجاره نامه هولگرام دار تنظیم گردد و مستاجر شرکت مورد نظر شما باشد  پس از آدرس های که صحت ندارد و تهیه اجاره نامه برای آنها مقدور نمی باشد جدا خودداری نمائید.

مدارک لازم برای ثبت شرکت:

1-     کپی برابراصل شناسنامه وکارت ملی تمامی اعضاء

2-     گواهی عدم سوء پیشینه کیفری برای اعضاء هیئت مدیره و بازرسان

شرایط لازم برای ثبت شرکت:

1-     اعضاء متقاضی برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود حداقل 2 نفر و برای شرکت سهامی خاص حداقل  3 نفر می باشد

2-      برای ثبت شرکت سهامی خاص انتخاب 2 نفر بعنوان بازرس اصلی وعلی البدل الزامیست

3-      واریز  حداقل 35 درصد سرمایه  اولیه برای شرکتهای سهامی خاص

ثبت شرکت شما پس از اخذ گواهی های عدم سوء پیشینه حداکثر20 روز کاری زمان خواهد برد.

همای راستین یارتان

    برچسب ها:
  • ثبت شرکت در غرب تهران
  • خدمات ثبتی در غرب تهران
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com