ثبت علامت در کرج

ثبت علامت

ثبت علامت در کرج

در دنیای تجارت و بیزینس شرکت های تجاری بسیاری فعالیت دارند و شرکت های دیگری نیز مانند شرکت های غیر تجاری,خدماتی و غیره به همراه این شرکت ها فعالیت می کنند.تمامی این شرکت ها بر حسب نوع و خدماتی که ارائه

می دهند بایستی ثبت شوند به طور کلی شرکت هایی می توانند به طور قانونی به فعالیت خود ادامه دهند که در اداره ثبت شرکت ها,ثبت شده باشند. در راستای ثبت شرکت و ثبت فعالیت های  قانونی , بایستی برای شرکتی که ارائه دهنده محصولات یا خدماتی می باشد یک برند یا علامت مشخص ثبت شود. شرکت همای راستین میهن در ثبت علامت در کرج  نیز فعالیت های تخصصی و حقوقی ارائه می دهد و برای ثبت علامت شرکت خود می توانید از مشاوره و خدمات موسسه همای راستین میهن استفاده کنید تا با خیالی آسوده و اطمینان کامل خدمات ثبت علامت را به این موسسه بسپارید. موسسه همای راستین میهن در ثبت علامت از بهترین وکلا و کارشناسان حقوقی استفاده می کند و در کمترین زمان ممکن علامت تجاری را به طور قانونی ثبت می کند.

مزایای ثبت علامت

شرکتی که دارای فعالیت یا ارائه محصولات و خدماتی در حوزه تجارت و کسب وکار می باشد باید علامت مخصوص به خود را داشته باشد, به عبارت دیگر می توان گفت که علامت تجاری نشانه  و هویت یک شرکت می باشد, شرکتی که بر روی محصولات خود علامت تجاری نداشته باشد نمی تواند درعرصه تجارت و در بازارتجاری فعالیت موثری داشته باشد.علامت تجاری نشانه ای می باشد که می تواند کالاهای تولیدی یا خدمات ارائه شده توسط یک شرکت را از کالاها یا خدمات سایر شرکت ها و اشخاص متمایز نماید. علامت تجاری تضمین می‌کند که مشتریان محصولات را از یکدیگر تشخیص دهند و مشتری بتواند محصول شناخته شده و مورد علاقه خود را خریداری کند. یک شرکت با استفاده از ثبت علامت دارای وجهه و شهرت در بازار کسب و کار می شود و همین باعث می شود تا در پیشرفت کیفیت محصولی که ارائه می دهد تلاش کند.

شرایط  ثبت علامت تجاری

علامت تجاری از کلمه، حرف یا حروف، عدد، عکس، شکل، رنگ، تصویر، برچسب یا ترکیب تمامی این موارد که برای تشخیص کالاها یا خدمات از یکدیگر استفاده می شود تشکیل می شود,البته در برخی از کشورها از یک شعار برای معرفی محصول یا علامت محصول نیز استفاده می شود.علامت انتخاب شده باید بر طبق قوانین اداره ملی ثبت علامت باشد تا بتوان ثبت را انجام داد.به طور کلی می توان گفت یک علامت مشخص و قابل روءیت که به صورت گرافیکی نمایش داده می شود وبا علامت سایر شرکت ها شباهت نداشته باشد را می توان ثبت کرد.

    برچسب ها:
  • ثبت علامت در کرج
  • ثبت برند
  • ثبت شرکت
  • ثبت شرکت در کرج
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com