نام شرکت خود را چگونه انتخاب کنیم ؟

انتخاب نام شرکت

یکی دیگر از خدمات اداری ثبتی موسسه حقوقی همای راستین میهن

ثبت شرکت می باشد به عبارت دیگر برای

این مهم می توانید به موسسه حقوقی هما رجوع نمایید تا کارشناسان ثبتی این موسسه به بهترین نحو فرایند ثبت شرکت شما را انجام دهند از همین رو می توانید با تکیه بر تخصص و تجربه کم نظیر این موسسه امور ثبتی خویش را به کارشناسان موسسه هما واگذار نمایید.

به عبارت دیگر یکی از مهمترین مراحل ثبت یک شرکت , انتخاب نام شرکت است به طوری که در صورت انتخاب یک نام مناسب برای شرکت یکی از مراحل مهم این فرایند طی شده است.قطعا نام مناسب یکی از نشانه های یک شرکت است از همین رو در این متن سعی برآن داشتیم تا به این مقوله بپردازیم و فرایند انتخاب نام را برای شما تشریح نمودیم.

زمانی  كه صحبت از موفقیت یک کسب و کار کوچک در میان باشد در واقع انتخاب اسم یک شرکت اهمیت بسیاری پیدا می کند ,انتخاب  یک نام صحیح برای شرکت، می تواند شرکت شما را به اوج ببرد و از طرفی یک نام اشتباه نیز می تواند شرکت را به قعر بکشاند , نام شرکت باید انتقال دهنده تجربه ، ارزش ، وجه تمایز محصولات و خدمات شرکت باشد.

برخی از کارشناسان معتقدند که اسامی انتزاعی بهترین اسامی می باشند، برخی دیگر اعتقاد دارند که اسامی خبری که به مشتریان می گویند که کسب و کار شما دقیقاً چیست بهترین نام ها هستند حال آن که برخی دیگر به این باورند که اسامی ابداعی بیشتر در ذهن مشتریان می مانند در حالی که برخی معتقدند که این اسامی سریعتر به فراموشی سپرده می شوند, اما واقعیت این است که تمامی اسامی می توانند کارامد باشند چنان چه که با یک استراتژی بازاریابی مناسب پشتیبانی شوند.

انتخاب یک نام تجاری خوب یک فرایند پیچیده است , انتخاب نام شرکت جزء اولین مقرارت ثبت شرکت و در عین حال یکی از مهمترین مراحل تاسیس شرکت است, بسیاری از افراد قبل از ثبت شرکت خود برای رسیدن به اسم شرکت مطلوب، انرژی و زمان زیادی صرف می کنند اما گروهی دیگر به هر دلیل اسم شرکت را بدون در نظر گرفتن همه جوانب و با عجله انتخاب می کنند و به همین دلیل هم معمولا بعد از مدتی تصمیم به تغییر اسم شرکت می گیرند.

به هر حال در این بررسی ها سعی شده است تا نکات کلیدی در انتخاب نام شرکت بیان شوداین نکات به صورت زیر می باشد:

- نامگذاری را جدی بگیرید

-رقبا را بررسی  کنید

-درباره مخاطبین بازار خود فکرکنید

-از دیگران بخواهید که نام شرکت شما را تلفظ کنند

-از خلاقیت خود استفاده کنید

-از تمام زوایا نگاه کنید

-خودتان را محدود نکنید

از پیشنهادات دیگر دوستان خود بهره مند شوید

شما چند گزینه برای انتخاب دارید با دوستانتان، خانواده، همکاران و کارفرمایان احتمالی در میان بگذارید و نظر آنان را جویا شوید احساس و پیشنهاد های آنان را بخواهید و بازخورد آن را به فرایند تان بیافزایداما به طور کلی  اگر نام شرکت شما از نکات زیر پیروی کند بسیار بهتر است.

-کوتاه و مختصر باشد.

-متمایزو خاص باشد.

-در مورد سابقه نام انتخابی تحقیق کنید

-از بازی با کلمات اجتناب کنید

ظاهری زیبا و متقارنداشته باشد

حدالمقدور از گذاشتن نام شخصی خود بر روی نام شرکت بپرهیزید.

آیا نام فقط برای شما معنی و مفهوم دارد؟

چند روزی نام انتخابی را کنار گذاشته و دوباره به آن سربزنید.

اطمینان حاصل کنید که شما آن را دوست دارید.

-قانون را فراموش نکنید.

انتخاب نام اشتباه و اصرار برعدم تعویض  آن

    برچسب ها:
  • نام شرکت خود را چگونه انتخاب کنیم ؟
  • نام شرکت
  • انتخاب نام شرکت
  • ثبت شرکت
  • ثبت شرکت در کرج
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com