ثبت اختراع در کرج

ثبت اختراع

ثبت اختراع در کرج

برای ثبت اختراع  نیزمانند سایر موارد بایستی به صورت قانونی عمل کرد.ثبت اختراع در کرج توسط موسسه تخصصی و مجرب همای راستین میهن انجام می شود

البته موسسات بسیاری در این زمینه فعال می باشند اما برای امور ثبتی بایستی به موسسه ای که در این زمینه تجربه و تخصص لازم را دارد مراجعه شود ,موسسه همای راستین میهن در این زمینه می تواند مشاوره و یاری به شما برساند.برای ثبت اختراع بایستی به سازمان ثبت اختراعات و مالکیت صنعتی مراجعه شود.

مدارک لازم در ثبت اختراع

در ثبت اختراع بایستی مدارکی تکمیل شود و به اداره كل ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتی تحویل داده شود.مخترع طرح بایستی مدارک زیر را تهیه کند:


1-فتوكپي شناسنامه مخترع يا مخترعان طرح
2-قبض رسيد بانك حق‌ الثبت اظهارنامه تقاضای ثبت اختراع
3-اظهارنامه ثبت اختراع در 3 نسخه

اظهارنامـه ثبت اختـراع فـرم مخصوصـی می باشد كه جزء اوراق بهاداراست و متقاضی ثبت اختراع می تواند از واحد گردش اوراق بهادار مستقر در اداره كـل ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتی تهیه کند و بعد از تکمیل و امضا به اداره کل ثبت شرکت ها تحویل دهد.


4-توصيف اختراع در 3 نسخه

مخترع بایستی درباره اختراع خود به طور مشروح توضیحاتی بدهد و به طور واضح اختراع خود را بیان کند.البته ناگفته نماند که توضیحات اختراع را بایستی در برگه  A4درج شود.


5-نقشه‌های اختراع در 3 نسخه

اختراع باید در اندازه و مقیاس متری و به صورت نقشه تهیه شود و مخترع نیز آن را امضاء کند.نقشه‌های اختراع بايد روي كاغذ 34 سانتي‌متـر طـول و 22 سانتي‌متـر عـرض رسـم شود و فقط از يك روي كاغذ استفاده شود.


6-ادعا در 3 نسخه

مخترع باید درباره اختراع خود و مزایای اختراع و در مورد مشکلاتی که به وسیله اختراع حل می شود توضیحاتی را بیان کد و در 3 نسخه تهیه کند.برای ثبت اختراع توسط وکلای متخصص بایستی ثبت اختراع از طرف وکیل مخترع تقاضا شود و کارهای ثبتی توسط وکیل مخترع انجام می شود,وکیل به همراه اصل وکالتنامه یا فتوکپی به پیگیری کارهای ثبتی اختراع می پردازد. شرکت همای راستین میهن با بهره گیری از وکلای متخصص و کادری مجرب به کارهای ثبت اختراع رسیدگی می کند.

    برچسب ها:
  • ثبت اختراع در کرج
  • ثبت اختراع
  • ثبت شرکت ها
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com