مدارک ثبت شرکت

مدارک ثبت شرکت

مدارک ثبت شرکت

امروزه اکثر مشاغل برای انجام فعالیت های اداری و تجاری خود در حوزه قانونی بایستی دارای شرکت باشند به

عبارت دیگر باید شرکت ثبتی داشته باشند یعنی شرکتی که در اداره ثبت شرکتها به ثبت رسیده باشد و دارای شماره ثبتی باشد.از همین رو اشخاص حقیقی و حقوقی برای ثبت شرکت به اداره ثبت شرکتها مراجعه می نمایند و شرکت خود را به ثبت می رسانند شرکتی که به ثبت رسیده باشد می تواند فعالیت خود را به صورت قانونی انجام دهد و فعالیتش بر خلاف قانون نمی باشد و از نظر قانون کشور مشکلی ندارد زیرا به ثبت رسیده است. بر همین اساس باید شرایط ثبت شرکت را داشته باشید و برای به ثبت رساندن مدارک لازم را تحویل دهید ,مدارک ثبت شرکت در برخی موارد درانواع شرکتها یکسان است مانند: مدارک شخصی موسس یا موسسین شرکت,نام شرکت,آدرس شرکت و غیره , اما در برخی موارد مدارک با یکدیگر متفاوت است و بر حسب نوعشرکت نوع مدارک  نیز متفاوت است.

مدارک مورد نیاز ثبت شرکت

برای ثبت شرکت و موسسات غیر تجاری بایستی مدارک زیر را به اداره ثبت شرکتها ارائه نمایید و برای ثبت شرکت مراحلی را طی نمایید مهمترین مرحله ثبت شرکت,آماده نمودن و ارائه مدارک می باشد در صورتی که مدارک ثبت شرکت ناقص باشد,فرایند ثبت شرکت به مشکل بر می خورد و در اتمام مراحل ثبت شرکت ,تاخیر به وجود می آید در زیر درباره مدارک ثبت شرکت به برخی موارد مهم اشاره شده است.

-نام و نوع شرکت یا موسسه غیر تجاری

-موضوع فعالیت شرکت (شرکت ساختمانی,شرکت پیمانکاری و غیره)

-آدرس شرکت و مدتی که شرکت فعالیت می کند که این مدت به صورت نامحدود یا محدود می باشد و از تاریخ ثبت شرکت به بعد شروع می شود.

کپی و اصل شناسنامه ,کارت ملی,کارت پایان خدمت اعضاء هیئت مدیره ,سهامداران و بازرسان شرکت

- گواهی عدم سوء پیشینه کیفری کلیه اعضای هیات مدیره و بازرسان شرکت

-مجوز فعالیت سرمایه گذاری که توسط واحد سرمایه گذاری صادر می شود

-تایید نام شرکت یا موسسه غیر تجاری توسط واحد مربوطه

-ارائه دفاتر کل و روزنامه

-مشخص نمودن میزان سرمایه اولیه شرکت

-آگهی تاسیس شرکت در روزنامه رسمی

-معرفی نماینده شرکت که بایستی در تمامی جلسات هیئت مدیره حضور داشته باشد

    برچسب ها:
  • مدارک ثبت شرکت
  • ثبت شرکت
  • ثبت شرکت در کرج
  • اداره ثبت شرکتها
برای ارسال نظر کلیک کنید

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com