استعلام رتبه شرکت

استعلام رتبه شرکتبرای استعلام رتبه‌ی شرکت نخست باید بدانید که رتبه بندی برای شرکت‌ها به چه معناست؟

ادامه مطلب...

اخذ گرید در کرمانشاه

اگر خواهان اخذ گرید در کرمانشاه هستید باید بدانید که این امر علاوه بر طی امورات اداری نیازمند ملزومات دیگری نیز هست.

ادامه مطلب...

اخذ گرید در یزد

اخذ گرید در یزدشرکت‌های بسیاری در زمینه‌ی پیمانکاری و مشاوره در استان یزد فعالیت دارند که اخذ گرید برای آنها اهمیت ویژه ای دارد. استان یزد در مرکز ایران در قلمرو سلسله جبال مرکزی ایران قرار دارد .

ادامه مطلب...

ثبت برند در مشهد

ثبت برند در مشهدشهر مقدس مشهد به عنوان قطب زیارتی و گردشگری ایران که یکی از مقصدهای عمده‌ی گشت و گذار و زیارت مذهبی مردم به شمار می آید، شناخته شده است. این شهر عنوان دومین شهر پرجمعیت ایران را نیز با خود حمل می‌کند.

ادامه مطلب...

اخذ گرید در مشهد

اخذ گرید در مشهداخذ گرید در مشهد که قطب زیارتی و دومین شهر پرجمعیت ایران است یکی از اولویت‌های شرکت‌های پیمانکاری است که در زمینه‌ی ساخت و ساز شهری و جاده‌ای فعالیت دارند.

ادامه مطلب...

ثبت برند در کرمانشاه

ثبت برند در کرمانشاهبا گسترش کسب و کارهای گوناگون در کرمانشاه و حومه‌ی آن بازار تجارت و رونق اقتصادی روز به روز گرم‌تر می‌شود. در این میان  یکی از کلماتی که بر سر زبان‌ها افتاده است کلمه‌ی «برند» است. ولی «برند» چیست و چه اهمیتی دارد؟

ادامه مطلب...

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com