ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت در تهرانشهر تهران مرکز کسب و کار ایران است و جنب و جوش و فعالیت زیاد اقتصادی و تجاری در آن به چشم می‌خورد. این شهر به علت وجود تمام وزارتخانه‌ها، ادارات مرکزی دولتی و همینطور اتاق صنایع و معادن مرکز اصلی و چرخه‌ی اصلی اقتصادی ایران است.

ادامه مطلب...

استعلام آنلاین برند

اگر خواهان ثبت برند هستید نخست باید بدانید که آیا این برند قبلا به نام شرکت یا نهادی ثبت شده است یا خیر، در صورتی که علامت یا نام برند شما ثبت نشده باشد شما می توانید برند خود را ثبت کنید.

ادامه مطلب...

ثبت برند در اهواز

اگر خواهان ثبت برند در اهواز هستید، باید بدانید که ثبت برند در ایران روند متفاوتی از ثبت برند در خارج از کشور دارد و شما باید از یک سری ممیزی‌های خاصی که برای به دست آوردن صلاحیت نام و آرم برند موجود است، بگذرید.

ادامه مطلب...

استعلام رتبه شرکت

استعلام رتبه شرکتبرای استعلام رتبه‌ی شرکت نخست باید بدانید که رتبه بندی برای شرکت‌ها به چه معناست؟

ادامه مطلب...

نقل و انتقال سهام شرکت

اگر خواهان نقل و انتقال سهام شرکت خود هستید می‌توانید با استفاده از  مشاوره‌ی سریع و کاربردی مشاوران ثبت هما در کوتاه‌ترین زمان مدت به اهداف خود دست یابید.

ادامه مطلب...

اخذ گرید در یزد

اخذ گرید در یزدشرکت‌های بسیاری در زمینه‌ی پیمانکاری و مشاوره در استان یزد فعالیت دارند که اخذ گرید برای آنها اهمیت ویژه ای دارد. استان یزد در مرکز ایران در قلمرو سلسله جبال مرکزی ایران قرار دارد .

ادامه مطلب...

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com