ثبت برند در مشهد

ثبت برند در مشهدشهر مقدس مشهد به عنوان قطب زیارتی و گردشگری ایران که یکی از مقصدهای عمده‌ی گشت و گذار و زیارت مذهبی مردم به شمار می آید، شناخته شده است. این شهر عنوان دومین شهر پرجمعیت ایران را نیز با خود حمل می‌کند.

ادامه مطلب...

ثبت شرکت در کرمانشاه

ثبت شرکت در کرمانشاهاگر خواهان ثبت شرکت در کرمانشاه هستید باید بدانید که شهر و استان کرمانشاه دارای پتانسیل بالایی برای فعالیت‌های اقتصادی است.

ادامه مطلب...

ثبت برند در کرمانشاه

ثبت برند در کرمانشاهبا گسترش کسب و کارهای گوناگون در کرمانشاه و حومه‌ی آن بازار تجارت و رونق اقتصادی روز به روز گرم‌تر می‌شود. در این میان  یکی از کلماتی که بر سر زبان‌ها افتاده است کلمه‌ی «برند» است. ولی «برند» چیست و چه اهمیتی دارد؟

ادامه مطلب...

10 سوال کلیدی برای تغییر آدرس شرکت

تغییر ادرس شرکتشاید قصد تغییر مکان شرکت خود را دارید و این سوال برایتان پیش آمده باشد که آیا لزومی برای اعلام تغییر آدرس شرکت شما وجود دارد یا خیر؟

ادامه مطلب...

ثبت شرکت در مشهد

ثبت شرکت در مشهدمشهد دومین کلان‌شهر بعد از تهران است که  در شمال شرقی ایران و مرکز استان خراسان رضوی قرار دارد.

ادامه مطلب...

استعلام برند

استعلام برنداز آنجا که میزان تنوع و تعدد برندها در بازار داخلی ایران و همچنین خارج از ایران با گستردگی عمیقی روبه رو است نیاز است که قبل از ثبت علائم و برندهای تجاری نسبت به  استعلام برند اقدام نمائید.

ادامه مطلب...

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com