کارت بازرگانی در کرج

کارت بازرگانی در کرج

کارت بازرگانی در کرج

برای انجام هر فعالیت اقتصادی داشتن مجور مربوطه بسیار در ارتباطات ما کمک می کند چرا که حس اعتناد بنفس ما را بالا برده که این عامل از مهم ترین عامل در یک تعامل تجاری و بازرگانی می باشد. کارت بازرگانی در کرج یکی از مجوز های مهم برای انجام امور اقتصادی در صادرات و واردات داخل و خارج کشور می باشد که این کارت بازرگانی در اتاق بازرگانی مربوط به هر استانی که زیرنظر وزارت صنعت و معدن است صادر میشود. دارنده کارت بازرگانی میتواند میتواند صادرات و واردات کالاهای مجاز را انجام دهد. این اتاق های بازرگانی زیر نظر اتاق بازرکانی ایران هستند که این اتاق یک تشکل غیردولتی است که هیئت رئیسه آن با رای گیری در مجمع برگزار شده و دولت هیچ گونه دخالتی در این امر ندارد.

ادامه مطلب...

ثبت شرکت در کرج

Sabt Sherkat Karaj 200x150

ثبت شرکت در کرج

ثبت شرکت از جمله عبارات کاربردی برای شروع یک فعالیت اقتصادی می باشد که در استان البرز کرج ثبت شرکت در کرج عبارتی است که متقاضیان را به این سمت می کشد که از کارشناسان مربوطه مشاوره و سوال کرده و از کلیه امور مربوطه و روند آن مطلع شوند چرا که اغلب متقاضیان اطلاعات زیادی در رابطه با شروع یک فعالیت را نداشته و نیاز به یک کارشناس اجرائی که با تمامی امور آشنایی داشته باشند دارد. موسسات حقوقی از جمله موسساتی هستند که این متقاضیان می توانند برای انجام ثبت شرکت در کرج به آنجا مراجعه نموده و از راهنمایی های کارشناسان بهره مند گردند.

ادامه مطلب...

آموزش ثبت شرکت

اموزش ثبت شرکت

آموزش ثبت شرکت

آموزش از جمله اموری است که در دنیای امروز مورد توجه زیادی قرار نگرفته است. برای انجام هر کاری داشتن تجربه و دانش در رابطه با آن حرفه از مهم ترین ارکان است و خیلی از افراد بدون داشتن این مهارت ها برای ارائه خدمات و کسب و کار اقدام میکنند. اولین سوال برای آموزش ثبت شرکت این است که از کدام نقطه شروع به یادگیری کنیم؟ آیا میتوان بدون ترس کلا و خدمات ارائه نمود؟آیا مسیر انتخابی درست می باشد؟ این سوالات از جمله سوالاتی است که به شما کمک می کند تا آموزش ثبت شرکت را هر چه بهتر فراگیرید و برای شروع به کار آماده شوید.

ادامه مطلب...

ثبت شرکت در نظرآباد کرج

ثبت شرکت در نظرآباد کرج

ثبت شرکت در نظرآباد کرج

شهرک های صنعتی استان البرز ازجمله در کرج نظرآباد ساوجبلاغ اشتهارد هشتگرد سیسمسن دشت محمدشهر و.... وجود دارند که این شهرک های بزرگ صنعتی به ثبت شرکتهای قوی و زیادی احتیاج دارند. ثبت شرکت در نظرآباد کرج یکی از قابل توجه ترین نقاط برای ایجاد و شروع یک فعالیت اقتصادی و شراکت های جدید می باشد. متقاضیان شهرک های نظرآباد هشتگرد سپهر که درحال فعالیت هستند یا می خواهند فعالیت اقتصادی تولیدی و... را ایجاد کنند در ثبت شرکت در نظراباد کرج صورت میگیرد.

ادامه مطلب...

برند سازی

برند سازی

برند سازی

برندسازی چیست؟ عبارت مهمی است که برای بحث فروش بازاریابی معاملات بازارسازی بسیار تاثیرگذار بوده و به فروش و خدمات رسانی هر چه بهتر بسیار کمک می کند. علامت تجاری یا نام تجاری نام دیگر برند سازی است. در طول روز ممکن است نام های تجاری زیادی به گوش ما برسند ولی همه آنها ماندگار نیستند و زود فراموش می شوند با برند سازی می توانید در ذهن خریداران و مصرف کنندگان خود بمانید و آنها را به خود وفادار کرده و از اینحالت بهره مند کردید. برند شما می بایست بین اولین برند های مشتری شما باشد وگرنه دیگر برندسازی فایده ای نخواهد داشت.

ادامه مطلب...

ثبت شرکت در اشتهارد کرج

ثبت شرکت در اشتهارد کرج

ثبت شرکت در اشتهارد کرج

اشتهارد نیز یکی از شهرک های صنعتی در استان البرز است که دارای کارخانه ها و تولیدات صنعتی متفاوتی می باشد و از این جهت برای ثبت شرکت در اشتهارد کرج نیز نباید قافل شد و همواره میبایست برای خدمت رسانی به این موکلین آماده بود. از جمله خدمات قابل ارائه به شهرها و شهرک های صنعتی اشتهارد عبارت است از: ثبت شرکت در اشتهارد کرج، انحلال شرکت، تغییرات شرکت ها و موسسات، ثبت علامت تجاری، کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی، ثبت نام تجاری در کرج، ثبت شرکتها، طراحی لوگو و ثبت لوگو در کرج، اخذ کارت بازرگانی از اتاق بازرگانی کرج، امور اداری شرکتها و امور حقوقی کیفری خانواده جزائی کارفرما کارگر و..... .

ادامه مطلب...

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com