ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت کرج

ثبت شرکت کرج

در اداره ثبت شرکتها هرماه پرونده های درخواست ثبت شرکت کرج بسیاری ارسال میشود که خیلی از این پرونده ها اشتباهات پیش و پاافتاده ای دارند ولی یک فرد معمولی نمیتواند به راحتی نسبت به ایرادات آن اقدام کند. ثبت شرکت کرج برای افراد مختلف چه حقوقی چه حقیقی که بتواند آن فعالیت رو انجام دهد قابل استفاده می باشد. کلیه افراد که سوپیشینه ای نداشته باشند چه مرد و چه زن میتوانند ثبت شرکت کرج انجام دهند.

ادامه مطلب...

ثبت شرکت تهران

ثبت شرکت در تهران

ثبت شرکت تهران

تهران پایتخت ایران می باشد و چندین سال است که بیشترین داد و ستد در این شهر انجام میشود. بنابراین در این شهر نیاز زیادی به تاجران، بازرگانان، شرکت های خدماتی شخصیت حقیقی و حقوقی شرکت عمرانی و بازرگانی دارد. ثبت شرکت تهران یکی از خدمات حقیقی و حقوقی در این استان می باشد که در سازمان دولتی اسناد و املاک در اداره ثبت شرکتها انجام میگیرد که با توجه به آمار زیاد فعالیت اقتصادی در این استان بیشترین درخواست های ثبت شرکت را بخود اختصاص داده است. ثبت شرکت در تهران از جمله فعالیتی است که بعلت کثرت آن نیاز به موسسه ثبت شرکت دارد.

ادامه مطلب...

ثبت شرکت در البرز کرج

ثبت شرکت در البرز کرج

ثبت شرکت در البرز کرج

استان البرز(کرج) بهد از جدا شدن از استان تهران برای فعالیت های داخل شهر خود می بایست ادارات مربوط به خود استان را دارا می شد و دیگر نیازی نبود برای امور خود به استان تهران مراجعه کند. برای شروع یک کسب و کار نیاز به ثبت در ادارات مربوطه را دارد تا ثبت شرکت در البرز کرج را انجام دهند. شهرهای کرج هشتگرد ساوجبلاغ اشتهارد نظرآباد فردیس میتوانند به ادارات استان البرز مراجعه کنند و امور خود را انجام دهند. استان البرز دارای شهرک های صنعتی مانند شهرک صنعتی اشتهارد، کمالشهر، سپهر نظرآباد و... می باشد که متقاضیان میتوانند برای ثبت شرکت خود از این طریق درخواست خود را به قطعیت برسانند.

ادامه مطلب...

ثبت علامت تجاری در کرج

ثبت علامت تجاری در کرج

 بی شک ما انسان ها همیشه سعی داریم که در جامعه دیده شویم هنگامی که فردی یک فعالیت را آغاز می کند همواره به دنبال دیده شدن است و تلاش می کند تا مخاطبان زیادی را به خود جذب کند.ثبت علامت تجاری در کرج از جمله کارهایی است که یک شخص برای ورود کردن به ذهن متقاضیان خود میتواند انجام دهد. موسسه حقوقی ثبت شرکت همای راستین میهن همواره در تلاش است که امور مربوط به ثبت علامت تجاری، ثبت اختراع و.... را تمام و کمال برای شما انجام دهد تا شما بتوانید برای فعالیت خود برندسازی نمائید.

ادامه مطلب...

تغییر آدرس شرکتها

تغییر آدرس شرکتها

تغییر آدرس شرکتها

از پرکاربردترین و بیشترین تغییرات شرکت ها می توان به تغییر آدرس شرکتها اشاره کرد چرا که یک شرکت به دلیل جابجایی فیزیکی می بایست صورتجلسه ای دال بر تغییر آدرس شرکت تنظیم کند و در محل اداره ثبت شرکت حوزه ثبتی مورد نظر آن را به ثبت برساند. شاید این موضوع بنظر ساده باشد اما چنین نیست و برای تنظیم سامانه ای این موضوع باید حداقل کمی تخصص در این خصوص داشته باشیم چرا که تمامی افراد در کار با سایت تخصص کافی نداشته و زیاد با آن سروکار ندارند.

ادامه مطلب...

اخذ کارت بازرگانی در البرز کرج

اخذ کارت بازرگانی در البرز کرج

برای اخذ کارت بازرگانی در البرز کرج می بایست به اتاق بازرگانی مراجعه نمود و این امر کاری الزامی می باشد. برای هر استان در کشور ایران یک اتاق بازرگانی وجود دارد که با باتوجه به استان و محل اسکان خود می بایست به تجارتخانه مربوطه مراجعه کرده و اقدامات لازمه را جهت اخذ کارت بازرگانی انجام داد. یکی از دلایل ادامه حیات شرکت بازرگانی و شرکت تجاری داشتن کارت بازرگانی است. برای آنکه یک فعالیت جدی را شروع کنیم می بایست مجوز مربوطه آن را از مراجع آن دریافت کرده باشیم.

ادامه مطلب...

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com