انتخاب نام شرکت

انتخاب نام شرکت:

انتخاب نام شرکت برای هر شرکتی قبل از ثبت شرکت نیاز است که کلیه مدارک شرکت و مجوز ثبت نام را ارائه دهد تا ثبت نام شرکت خود را انجام دهد.

ادامه مطلب...

صدور کارت بازرگانی (حقیقی و حقوقی)

صدور کارت بازرگانی ( اشخاص حقیقی و حقوقی )

کارت بازرگانی برای هر شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی با داشتن شرایطی داده میشود که این کارت مجوزی می باشد برای دارنده آن تا بتواند به تجارت داخلی و خارجی بپردازد.اعتبار کارت بازرگانی 5سال است به این شرط که هر سال عضویت دارنده کارت توسط اتاق بازرگانی ،صنایع و معادن تایید شده و توسط وزارت بازرگانی اعلام گردد.

ادامه مطلب...

مزایای شرکت هلدینگ

مزایای ثبت شرکت هلدینگ

در این بخش از ثبت شرکت در کرج ما برای شما توضیحی در رابطه با از جمله مزایای شرکت هلدینگ را می دهیم تا شما بتوانید کمی در رابطه با این نوع شرکت اطلاعات داشته باشید.

ادامه مطلب...

نام شرکت با مسئولیت محدود

نام شرکت با مسئولیت محدود:

در نام شرکت با مسئولیت محدود حتما باید عبارت با مسئولیت محدود قید گردد در غیر اینصورت شرکت مربوطه شرکت مربوطه  شرکت تضامنی محسوب میشود و طبق مقررات آن باید عمل کند.

ادامه مطلب...

تفاوت شرکت سرمایه و اشخاص چیست؟

تفاوت شرکت سرمایه و اشخاص چیست؟

شرکت های تجاری ازلحاظ نقش به دو دسته سرمایه و یا شخصیت و اعتبار شرکا و برمبنای مسئولیت مدیران و شرکا بر اساس میزان آورده بصورت نسبی یا نامحدود می باشد که به دو دسته شرکت های سرمایه و شرکت های اشخاص تقسیم میشود.

ادامه مطلب...

شرکت با مسئولیت محدود برای چه فعالیتی مناسب هستند؟

شرکت با مسئولیت محدود برای چه فعالیتی مناسب هستند؟

شرکت با مسئولیت محدود عموما در بین اعضای یک خانواده یا فامیل تشکیل میشود. این نوع شرکت طبق ماده 94قانون تجارت بین دو یا چند نفر تشکیل میشود و شرکا هر کدام به میزان سرمایه خود مسئول تعهدات و قروض شرکت را هستند. ا

ادامه مطلب...

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com