کیفری

 کیفری

یکی دیگر از خدمات موسسه حقوقی همای راستین میهن ارائه خدمات در خصوص امور کیفری می باشد به عبارت دیگر هر گونه امور کیفری که اشخاص حقیقی

و حقوقی در رفع آن نیاز به مشاوره تخصصی دارند, می توانند به موسسه حقوقی هما مراجعه نمایند و از متخصصان و کارشناسان حقوقی این موسسه یاری بجویند.

به عبارتی  امور کیفری مرتبط به دعاوی کیفری است که این نوع دعاوی یکی از شاخه های حقوق جزا می باشد که شامل مجازاتها و قوانین جزایی است , قوانین کیفری بر اجرای مجازاتها و تعیین واکنش های اجتماعی نظارت می کند.

از جرائم کیفری می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

-سرقت و کلاهبرداری

-قتل عمد و غیر عمد

-تجاوز به عنف

-ارتباط نامشروع

-خیانت در امانت و فروش مال غیر

جعل و استفاده از سند مجعول

-ضرب و شتم

و غیره

    برچسب ها:
  • کیفری
  • خدمات حقوقی
  • خدمات کیفری
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com