خانوادگی

خدمات حقوقی خانوادگی

موسسه همای راستین میهن یکی از موسساتی می باشد که در زمینه خدمات حقوقی فعالیت دارد به طوری که در شاخه های ملکی ,کیفری ,خانوادگی و غیره با بهره مندی از کارشناسان حقوقی خدمات موثری ارائه می دهد.

خانوادهیکی از مهمترین نهاد های اجتماعی می باشد و در این نهاد استحکام بنیان خانواده بسیار ارزشمند می باشد به طوری که اعضای خانواده در برابر یکدیگر حقوقی دارند به عبارتی دیگر پدر و مادر بر فرزندان حق دارند و فرزندان نیز بر پدرو مادر حقوقی دارند که بایستی این حقوق ادا شود.

نوعی دیگر از حقوق خانواده حق همسران در قبال یکدیگر می باشد به طوری که حق مهریه و نفقه از حقوق زن می باشد و مرد وظیفه دارد که نفقه و مهریه همسر خود را پرداخت نماید و حقوق دیگری نیز بر یکدیگر دارند که بایستی رعایت نمایند و در صورتی که این حقوق ادا نشود بایستی با یاری از تخصص و تجربه متخصصان حقوقی برای گرفتن حق خود اقدام  کنند.

اکثر مشکلات خانوادگی و دعاوی خانوادگی در دادگاه های خانواده بررسی می شود و رای نهایی صادر می شود. در دعاوی خانوادگی مسائلی مانند: طلاق ,مهریه ,نفقه ,حق تمکین,حضانت فرزاندان و غیره مطرح می شود و در این راستا متخصصان و کارشناسان حقوقی خانواده در صدد رفع این مسائل بر می آیند به عبارتی دیگر برای رسیدگی به حل این مسائل باید به کارشناسان این حوزه مراجعه شود.

    برچسب ها:
  • خدمات حقوقی
  • خدمات حقوقی خانوادگی
  • حقوق خانوادگی
برای ارسال نظر کلیک کنید

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com