ثبت شرکت پیمانکاری

ثبت شرکت پیمانکاری

ثبت شرکت پیمانکاری

به شرکتهایی که با موضوع پیمانکاری به ثبت می رسد شرکتهای پیمانکاری گفته می شود,شرکتهای پیمانکاری نیز مانند سایر

شرکتها برای ثبت بایستی شرایط ثبت شرکت را داشته باشند و بر طبق قوانین اداره ثبت شرکتها اقدام نمایند,برای ثبت شرکت پیمانکاری نیز باید به سامانه ثبت شرکتها مراجعه شود و فرایند ثبت شرکت انجام دهید.در واقع شرکتهای پیمانکاری مجموعه ای از اشخاص حقیقی می باشند که مسئولیت انجام اموری مانند : (تهیه، حمل، نصب، ساخت، اجرا و....) به عهده می گیرد و در برخی از موارد شرکتهای طرف قرارداد ناظری را برای نظارت برسطح کیفی کار طرف مقابل می فرستد.شرکتهای پیمانکاری برای انجام کارهای پیمانکاری بایستی در مناقصات دولتی و خصوصی شرکت نمایند, به عبارتی دیگر در مناقصات, شرکتی می تواند پروژه های پیمانکاری را قبول مسئولیت کند که دارای رتبه مناسبی باشد. اشخاصی که برای ثبت شرکت پیمانکاری اقدام می کنند بایستی در ابتدای امر از میان شرکتهای تجاری مناسب ,بدانند که کدام یکی از شرکتهای سهامی خاص یا مسئولیت محدود بهتر می باشد.البته با توجه به میزان اعتبار شرکتهای سهامی خاص برای مناقصات ,تاسیس شرکت پیمانکاری مناسب تر است .

شرکت پیمانکاریدر زمینه هایی ساختمان,آب,تاسیسات و ... فعالیت می کنند به عبارتی دیگرهر یک از شرکتهای پیمانکاری که در هر یک از 11 رشته پیمانکاری  فعالیت می کند باید بعد از ثبت شرکت برای اخذ گرید رشته مورد فعالیت اقدام کنند, به طور کلی شرکت های پیمانکاری که دارای گرید مناسب نباشند نمی توانند در مناقصات شرکت کنند. شرکتهای پیمانکاری براساس زمینه مورد فعالیت رتبه بندی می شوند به طور مثال رتبه شرکتها در کی از زمینه ها از 1 تا 5 رتبه بندی می شود که بهترین رتبه 1 و کمترین رتبه 5 می باشد, به طوری که شرکتهای تازه تاسیس رتبه 5 را اخذ می کنند و براساس توانایی ها و سابقه شرکت به مرور زمان رتبه شرکت قابل ارتقا می باشد.

رشته های شرکت های پیمانکاری

هر یک از شرکتهای پیمانکاری که برای ثبت شرکت اقدام می کنند در یکی از رشته های ذیل فعالیت می کنند و در این رشته ها می توانند برای اخذ گرید اقدام کنند:

-ساختمان

-آب

-تاسیسات و تجهیزات

-نیرو

-صنعت و معدن

-راه و ترابری

-کاوش های زمینی

-ارتباطات و فناوری اطلاعات

-کشاورزی

-مرمت آثار باستانی

-نفت و گاز

  برچسب ها:
 • ثبت شرکت پیمانکاری
 • ثبت شرکت
 • ثبت شرکت در کرج
 • اداره ثبت شرکتها
 • سایت ثبت شرکت
 • سامانه ثبت شرکتها
 • شرکت پیمانکاری
 • اخذ گرید
برای ارسال نظر کلیک کنید
 • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

 • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

 • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com