ثبت شرکت مهندسی در کرج

ثبت شرکت مهندسی در کرج

ثبت شرکت مهندسی در کرج

ثبت شرکت مهندسی در کرج و در تمامی شهرهای کشور را می توان به دو صورت ثبت شرکت با مسئولیت

محدود و ثبت شرکت سهامی خاص به ثبت رساند به طور کلی شرکت مهندسی نیز همانند سایر شرکتها با این دو نوع به ثبت می رسد اما تنها در نوع فعالیت شرکت متفاوت می باشد به طوری که موضوع فعالیت شرکت مهندسی می باشد و در ابتدای نام شرکت عبارت مهندس قرار می گیرد.

در صورتی که در ابتدا نام شرکت عبارت مهندسی قرار بگیرد بایستی مدرک تحصیلی حداقل یکی از اعضاء شرکت مهندسی و مرتبط با موضوع فعالیت باشد, متقاضیانی که برای ثبت شرکت مهندسی اقدام می کنند باید در خصوص شرکت مهندسی اطلاعات کافی داشته باشند از همین رو موسسات حقوقی که در زمینه ثبت شرکت فعالیت دارند در این مورد بهترین گزینه می باشند. موسسه حقوقی هما یکی از موسسات معتبر و متخصص در شهر کرج می باشد که د حوزه ثبتی ,اداری ,حقوقی و مالی فعالیت دارد.

ثبت شرکت مهندسی با مسئولیت محدود

برای ثبت شرکت مهندسی با مسئولیت محدود بایستی 2 نفر یا بیشتر شریک باشند و میزان سرمایه 1000000 ریال را تامین نمایند البته این سرمایه اگرچه نیازی به واریزی ندارد و اقرار مدیرعامل به دارا بودن این سرمایه کافی است اما با توجه به قانون تجارت سقف تعهدات این نوع شرکتها به میزان سرمایه وابسته می باشد به طوری که به هر میزان سرمایه اولیه در نظر گرفته شده بیشتر باشد سقف تعهدات شرکت نیز بیشتر است.

    برچسب ها:
  • ثبت شرکت مهندسی در کرج
  • ثبت شرکت مهندسی
  • ثبت شرکت پیمانکاری
  • ثبت شرکت ساختمانی
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com