ثبت شرکت ساختمانی در کرج

ثبت شرکت ساختمانی در کرج

ثبت شرکت ساختمانی در کرج

یکی از فعالیتهایی که متقاضیان برای انجام آن اقدام به ثبت شرکت می کنند , گرایش ساختمان سازی می باشد اکثر

فارغ التحصیلان رشته های عمران و راه و ساختمان برای ثبت شرکت ساختمانی و شروع فعالیتهای ساختمانی به اداره ثبت شرکتها مراجعه می کنند. البته این نوع شرکت نیز همانند شرکت پیمانکاری , تبلیغاتی و غیره به دو صورت ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص به ثبت می رسد و تنها در نوع فعالیت شرکت تفاوت دارد, در حال حاضر و با راه اندازی سامانه اینترنتی اداره ثبت شرکتها برای ثبت شرکت ساختمانی در کرج می توان به سایت ثبت شرکت مراجعه نمود و بعد از طی نمودن مراحل مربوطه شرکت را به ثبت رساند.

مدارک و شرایط ثبت شرکت ساختمانی

 برای ثبت یک شرکت ساختمانی سهامی خاص حضور 3 نفر شریک و 2 نفر بازرس ضروری می باشد که بازرسین نمی توانند از اعضا انتخاب شوند در رابطه با سرمایه اولیه حداقل  1000000ریال مورد نیاز است و 35 درصد سرمایه می بایست نقدا پرداخت شود.
-کپی مدارک شناسایی : کارت ملی  - شناسنامه
-اصل گواهی عدم سوء پیشینه
-امضای اقرار نامه
-مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع
-تنظیم وکالتنامه بنام وکیل برای دریافت مجوز

    برچسب ها:
  • ثبت شرکت ساختمانی
  • ثبت شرکت پیمانکاری
  • شرکت ساختمانی
  • ثبت شرکت ساختمانی در کرج
برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

نشان شده ها

  • نظری ارسال نشده است

مورد علاقه ها

  • نظری ارسال نشده است

درباره ما

موسسه حقوقی بین الملل همای راستین میهن متشکل از  تیمی است که خود را متعهد به ارائه خدمات حقوقی ، اداری و ثبتی بر اساس دانش حرفه ای و به صورت کاملا تخصصی میدانند.منشور و راهبرد های موسسه گویای تعهدات،اصول و اهدافی است که اساس و شالوده ی فعالیت های موسسه را تشکیل می دهد معتقدیم که موفقیت به معنای حقیقی آن هنگامی وجود داشته و مفهوم پیدا میکند که بر مبنای زنجیره ای از اصول و تعهدات بنیادین استوار گردد و هر آنچه را که تا کنون حاصل کردیم نیز بیش از همه ،حاصل جدیت در پایبندی به اصول و تعهدات می باشد. ریشه های تنومند این موسسه در غنای تخصص و دانش اعضایش استحکام یافته که با پشتکار، تعهد و صداقت از آن نگهبانی می کنند.

X

برای درخواست مشاوره تخصصی لطفا شماره خود را به همراه کد وارد نمایید

ما با شما تماس میگیرم

درخواست تماس

برای درخواست مشاوره؛ لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید:

شماره تماس(*)

Developed in conjunction with Ext-Joom.com